Лозівський ансамбль “Світанок” дотанцювався до гран-прі +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівський ансамбль “Світанок” дотанцювався до гран-прі +vd

 

Танцюристи Лозівського училища культури і мистецтв вибороли найвищу нагороду у всеукраїнському фестивалі-конкурсі.

Танцюристи Лозівського училища культури і мистецтв вибороли найвищу нагороду у всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Новорічна фантазія”. Він проходив 17 грудня у Харкові.

Відділенню хореографії Лозівського училища культури і мистецтв тільки 4 роки. А ансамблю “Світанок”, який складається зі студентів, іще менше – півтори. Виступ на фестивалі “Новорічна фантазія” став дебютом колективу. Суперничати цим хлопцям та дівчатам довелося з більш ніж двадцятьма ансамблями з різних міст України — Києва, Луганська, Донецька, Запоріжжя та Харкова.

ЛУКіМівський ансамбль виступав наприкінці змагань. Лозівські танцюристи майже три години спостерігали за суперниками. Однак не хвилювалися, запевняють вони, бо були впевнені у тому, що виступатимуть достойно.

“Світанок” виконував два народні танці — український “Буковинський вітерець” та татарський “Побачення”. Перший — це постановка керівника колективу Інни Спичак. А другий є дипломною роботою випускниці хореографічного відділення Вероніки Логвиненко. Майстерність танцюристів та постановників на фестивалі оцінювало авторитетне журі, говорить Інна Спичак.

Якраз очікування його вироку і примусило учасників “Світанку” по-справжньому хвилюватися. Нагороджували їх дійсно останніми — вони вибороли гран-прі всеукраїнського фестивалю-конкурсу. Для Лозівського училища культури і мистецтв — це перший серйозний здобуток хореографічного відділення.

Учасники “Світанку” — це студенти 2, 3 та 4 курсів — у нагороду за гарну роботу отримали на сесії п’ятірки з предмету “Ансамбль”. Однак довго насолоджуватися перемогою дівчатам і хлопцям ніхто не дасть: на черзі у них багато виступів на міських заходах. А ще — підготовка до наступних, вже міжнародних змагань.

Валерія Гецко

 

{flv}23_12_2011_ansambl svitanok{/flv}