У Лозівському інтернаті приймали подарунки і дивували гостей +vd

 

Невихована Маша, забудькуваті баби Яга та Карга і Дід Кокос замість Діда Мороза. В інтернаті пройшло новорічне свято.

Невихована Маша, забудькуваті баби Яга та Карга, а ще Дід Кокос замість образливого Діда Мороза. У Лозівській школі-інтернаті до новорічного свята підійшли з фантазією. Його провели тут у середу, 21 грудня.

Щоб в одному місці зібралися і вчителі, і вихованці інтернату, і — головне — їхні батьки — таке відбувається нечасто і, здебільшого, на свята. Тож новорічний захід — свято подвійне. Завітали на нього і шефи — лозівська міліція. Вона вручає дітям м’ячі і настільні ігри. Вони мають відволікти дітей від вулиці та її негативних наслідків, переконаний в.о. начальника Лозівського міськвідділу міліції Олег Чуб.

Кожна дитина у цьому залі — у костюмі. Їх готували педагоги за допомогою батьків. Постановка називається “Новорічні пригоди Маші” – дівчинки з російського мультфільму. Невихована Маша своєю поведінкою образила Діда Мороза, тож, щоб врятувати свято, їй доводиться звертатися за допомогою до несподіваних казкових героїв. Бабки Яга і Карга, які не пам’ятають своїх імен, шукають подарунки, а дітей розважає екваторіальний Дід Кокос.  Гості від казки  у такому ж захваті, як і діти.

До Нового року — більше тижня, однак майже всі ці натхненні діти вже визначилися з побажаннями до Діда Мороза. Бажання про цукерки виконується найпростіше: солодкі подарунки дітям приготував відділ освіти — на фінал свята.

Однак те, чого насправді хочеться найбільше, вихованці інтернату попросять безпосередньо у Діда Мороза. Свої таємні бажання вони записали на папірцях і вкинули у спеціальну скриньку. Яким чином здійснюватимуться ці бажання — секрет Діда Мороза, зазначила директор інтернату Оксана Петрусенко.

Валерія Гецко

 

{flv}23_12_2011_internat{/flv}