Лозівчани відсвяткували Новий рік гучно, яскраво та з сюрпризами +vd

 

У новорічну ніч лозівчан розважали артисти з Дніпропетровська — аніматори та заслужені співаки України.

1 січня на площі біля міського Палацу культури відбулося святкування Нового року. На ялинку прийшло так багато лозівчан, що на площі було тісно.

Святкування на площі почалося о 2 ночі. Першими вітали лозівчан Дід Мороз та Снігурка. Не встигла зазвучати музика, люди відразу почали танцювати та водити хороводи. Опісля засвітилося небо — розпочався новорічний феєрверк.

Далі на лозівчан чекав сюрприз. На сцені з’явилися заслужені артисти України з Дніпропетровська. За словами начальника відділу культури Галини Рукавициної, ці гості — учасники проекту «Україна має талант».

Дніпропетровські співаки приготували для лозівчан пісні 80-х. Артисти так запалили натовп, що деяким стало занадто жарко і вони пороздягалися.

Люди веселилися від душі. За словами лозівчан, саме заради розваг, гарного настрою вони і прийшли на площу.

Крім співаків з Дніпропетровська веселили натов ще й аніматори –  актори у казкових костюмах. Вони розважали людей різними конкурсами і жартами.

Деякі лозівчани  теж творчо підійшли до святкування Нового року і прийшли на ялинку, переодягнені у Дідів Морозів, Снігурок, навіть суперменів та ковбоїв.

Для повного щастя у новорічну ніч лозівчанам не вистачило лише снігу.

 

Ірина Лєушканова

 

{flv}3_01_2012 Noviy rik na ploshchi{/flv}