Замість старого авторинку у Лозовій започатковують три нових +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Замість старого авторинку у Лозовій започатковують три нових +vd

Авторинок ТРК Сігма Лозова

Адміністрація Колгоспного ринку більше не може розпоряджатися землею під авторинком у центрі. 25 травня закінчилась угода про оренду цієї території.

Але там досі стоять підприємці: частина не встигла переїхати, частині дозволили залишитися. За словами торговців, адміністрація ринку запевнила їх, що місто продовжило договір оренди ще на місяць. Однак паперів, які б це підтверджували, люди не бачили, а у міськраді інформацію про подовження угоди заперечують.

“У минулому році 24 травня рішенням сесії №613 подовжили договір на рік. Додаткових рішень після цього не було”, – повідомив головний архітектор Лозової Олександр Палюх.

Попри це ринок дозволив підприємцям й надалі торгувати вже на міській землі. Цю можливість начебто мають лише ті бізнесовці, які погодилися у подальшому торгувати у будівлі колишнього автовокзалу. Підприємці говорять, що Колгоспний ринок обіцяв там впорядкувати нові торгові місця. Утім головний архітектор у цьому сумнівається, бо ринок не заявляв про намір купувати чи орендувати будівлю.

Інша частина підприємців перейшла на стоянку поруч з колишнім авторинком. Дехто торгує тут вже тиждень. Власники контейнерів скаржаться на тісноту, багнюку під ногами, а ще на погану торгівлю.

Усі інші підприємці переїздять на майданчик в автопарку за автошколою. Її орендували у лозівського перевізника. 56 бізнесовців заснували підприємство «Лозівський громадський ринок». Відкритися планують за тиждень. Тут вже зробили тверде покриття та завершують збирати нові контейнери.

Стосовно ж території колишнього авторинку, то, за словами головного архітектора, у червні її мають повністю очистити.

Анна Скрипник

 

{youtube}22R4I5IcKDU{/youtube}