Як правильно вибрати чоловічі шкарпетки

Часто можна побачити солідно одягненого чоловіка, зовнішній вигляд якого змушує заздрити. Але варто йому якимось незграбним рухом задерти штанину і оголити шкарпетки, як весь той ідеальний образ розчиняється без сліду. Причина – невірний підбір колірної гами шкарпеток. Нижче наведені деякі правила поєднання шкарпеток з рештою одягом. У гардеробі сучасного чоловіка шкарпетки не повинні бути слабкою ланкою. Кращим варіантом буде купити дешеві шкарпетки оптом.

Перше правило: білі шкарпетки підходять тільки для спортивного одягу. І надягати їх потрібно виключно для походу в спортзал або на спортивні виступи. Якщо ви робите пробіжки на відкритому повітрі, то білі шкарпетки будуть виглядати дуже виграшно в таких випадках.

Які шкарпетки вибрати, щоб вони підходили до решти предметів гардероба? До штанів, будь то класичні або повсякденні, необхідно підбирати шкарпетки, виходячи саме з поєднання їх з брюками, а не з туфлями. Якщо штани сині, то і шкарпетки того ж кольору, якщо чорні, то, відповідно, шкарпетки теж чорні. Якщо виникають якісь сумніви з приводу того чи іншого відтінку кольору шкарпеток, то перевагу краще віддати більш темним варіантів.

Веселі квітчасті шкарпетки з яскравими малюнками, підійдуть тільки для будинку. Близько поставляться до цього більш поблажливо, ніж який-небудь діловий партнер або начальник.

Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.

 

Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.Ніколи не можна носити шкарпетки з сандалями. Це ознака поганого смаку. Туди ж відноситься звичка деяких чоловіків з шортами надягати шкарпетки. Це візуально укорочує ноги, і чоловік виглядає нижче ростом. Якщо ж шаблон міцний і дуже хочеться надіти до шортів шкарпетки, то варто вибирати укорочені моделі, які не закривають область щиколотки.

________________

На правах рекламы