До кінця року середня зарплата на «Хартроні» зросте на 25%

Про це під час відвідування підприємства домовилася з його керівництвом голова ХОДА Юлія Світлична.

20 квітня керівник області відвідала ПАТ «Хартрон». Юлія Світлична ознайомилася з промисловими потужностями підприємства, провела нараду з його керівництвом та поспілкувалася з колективом.

«Хартрон» – це стратегічне підприємство, де працює майже 1300 людей. Виробляє продукцію ракетно-космічної, залізничної, енергетичної та оборонної промисловості – в тому числі таку, яка є унікальною для України, – відзначила голова ХОДА. – Ми бачимо перспективи розвитку цього підприємства та ті аспекти, в яких можемо допомогти».

Серед напрямків підтримки «Хартрону» з боку обласної влади керівник регіону виокремила питання завантаження підприємства державним замовленням. Зокрема, йшлося про співробітництво з ПАТ «Укрзалізниця» – попередніх домовленостей щодо завантаження харківських підприємств замовленнями було досягнуто між Юлією Світличною та керівником «Укрзалізниці» під час наради в Харкові.

На даний момент портфель замовлень «Хартрону» на 2018 рік сформований, проте потужності ще є, відзначив генеральний директор НВП «Хартрон-експрес» Віталій Бушуєв.

«Ми продемонстрували голові області можливості підприємства та розраховуємо на її підтримку. Нам би побільше роботи. Цього року в першому кварталі завантаження було 60 – 70%. Зараз – 90%. Розганяємося, вже пішли замовлення з Казахстану, з Білорусі. Взагалі цього року плануємо збільшення обсягів», – розповів Віталій Бушуєв.

Голова ХОДА відзначила, що повне завантаження підприємства надасть можливість підвищити зарплату його робітникам.

«Домовилися, що до кінця року зарплата зросте до 25 %, – повідомила Юлія Світлична. – На наступний рік також є плани, бачимо перспективу. Будемо розмовляти з державними органами управління для того, щоб наша харківська промисловість мала замовлення, а від цього люди мали роботу та зарплату».