Юлія Світлична привітала богодухівчан із 95-річчям району

На завершення робочої поїздки на Богодухівщину голова ХОДА відвідала святковий захід у районному центрі, де поспілкувалася з місцевою громадою.

 

Юлія Світлична привітала жителів Богодухівського району зі святом та відзначила, що район зараз активно розвивається. Тут реалізується низка інфраструктурних проектів, реконструюються об’єкти освіти, культури та охорони здоров’я. На часі – старт у районі проекту «Енергія світла».

«Цього року починаємо ремонт Будинку культури, вже розпочали роботи на дорозі на Охтирку. Будемо робити ремонт у центральній районній лікарні, будуємо школу в Губарівці та чекаємо на надходження до району нового шкільного автобусу, – розповіла про плани розвитку Богодухівщини керівник області. – Спільними зусиллями – завдяки потужній місцевій команді, депутатському корпусу, підтримці Президента України, зможемо втілити в життя проекти, які не реалізовувалися роками».

Також Юлія Світлична відзначила, що символічним є співпадіння 95-річчя району з Днем науки в Україні.

«Адже Богодухівський район є батьківщиною видатного діяча – Василя Каразіна, який заснував Харківський університет, знаний у всьому світі», – сказала керівник області.

Святкові заходи в Богодухові продовжив концерт на центральній площі міста.

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=X92JXKYQ00E{/youtube}