Юлія Світлична передала ключі від нової сільськогосподарської техніки колективу Богодухівського аграрного ліцею

14 нових тракторів, сіялок, комбайнів та інших видів техніки використовуватимуть під час навчання трактористів різних категорій.

 

19 травня голова ХОДА Юлія Світлична з робочою поїздкою перебуває в Богодухівському районі. Під час поїздки вона провела нараду з керівництвом району, зустрілася з громадою та відвідала низку об’єктів сфер освіти та культури.

Так, керівник області ознайомилася з роботою сучасного навчально-практичного центру підготовки трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва, який створили в Богодухові в 2017 році. Під час відвідування закладу Юлія Світлична передала його колективу та учням ключі від 14 одиниць нової сільськогосподарської техніки, на якій навчатимуться майбутні трактористи.

«Ваш ліцей став першим у Харківській області та одним з перших в Україні, який має таку надсучасну, потужну базу. Тепер ви зможете не тільки у відео бачити, чим обробляють землю, на чому працюють, а самі будете навчатися на надсучасній техніці вітчизняного виробництва», – сказала голова ХОДА.

Вона відзначила, що реформуванню сфери професійно-технічної освіти та зміцненню матеріально-технічної бази закладів, які готують професійні кадри, в області приділяється особлива увага. Адже потреба в працівниках як у промисловості, так і в агросекторі постійно зростає. І якість підготовки робітничих кадрів має відповідати сучасним вимогам роботодавців.

Матеріально-технічну базу Богодухівського аграрного ліцею, який став центром підготовки кадрів для сільського господарства, почали зміцнювати торік. Коштом держбюджету було проведено ремонт приміщення, придбані електроприлади для опалення та освітлення, меблі. Цього року учні закладу отримати можливість навчатися на сучасній техніці.

«Техніку придбали в стислі терміни – у вітчизняного виробника. До нас уже приїздили представники заводу, щоб ввести її в експлуатацію. Наша нова техніка нічим не відрізняється від сучасної закордонної», – відзначив директор ліцею Володимир Ярошенко.

Він подякував голові ХОДА за увагу, яку вона приділяє розвитку професійно-технічної освіти в регіоні загалом та допомогу в зміцненні матеріально-технічної бази Богодухівського аграрного ліцею, зокрема.