Як Київ вкотре розгрібає наслідки нападу росії
Віталій Дейнега

Заступник міністра оборони, засновник фонду «Повернись живим» і проекту «Свідок України»

Навіть розгрібаючи уламки дитячого садку і житлового будинку ці люди лишаються добрими одне до одного і злими до ворога. Унікальна риса нашого народу – зберігати доброту і взаємовиручку за найтяжчих обставин.

Це нове відео від «Український свідок» про ранкові обстріли Києва. Жителі одного з будинків Києва розгрібають наслідки російського вторгнення, та що вони думають про президента росії.

Ранок 18 березня у жителів однієї з п’ятиповерхівок Подільського району міста Київ почався з вибуху та евакуації. У будинок потрапив уламок збитої ворожої ракети, після чого загорілися перші три поверхи будівлі.

«Я в кухні по телефону говорила, воно так гухнуло, наче я стою, а воно прямо біля мене гупнуло. Я вскочила в кімнату, а в кімнаті двері падають і з вулиці тягне все сміття», – розповідає жителька будинку, яка під час удару перебувала у своїй квартирі.

Рятувальники швидко відреагували на повідомлення про пожежу, швидко приїхали на місце події та евакуювали 98 мешканців. На жаль, одна людина загинула, а 19 – травмовані. «Прийняли певну кількість постраждалих, була надана домедична допомога людям з подряпинами від скла, невеликими травмами, більш серйозні – приймала швидка допомога», – розповідає один з працівників рятувальних служб.

Внаслідок удару зруйновалося 6 житлових будинків, школа і дитячий садочок. «У нас майже залишилися тільки стіни. Нічого немає. Техніки немає, дитячих іграшок, ну, нічого немає. Якщо зайти в садочок, там тільки все порушено, нічого немає, – говорить працівниця дитячого садочку. – Це варварство! Іншими словами не опишеш, бо емоції зашкалюють. Ну люди так не роблять. Це просто варвари! Це жах!».

Протягом усього дня жителі разом з рятувальника та добровольцями тероборони прибирали з території навколо будинків уламки скла, розтрощених меблів, вікон, дверей та зруйнованих стін.

Долучайтеся до проекту Український свідок (Ukrainian Witness) на платформах:

YouTube

Facebook

Instagram

Telegram для українців

Telegram для росіян

Patreon, де нас можна підтримати

Якщо ви стали Українським Свідком і маєте відеоматеріали з місця подій: зруйновану інфраструктуру, результати обстрілів, підбиту ворожа техніка, проукраїнські мітинги — надсилайте, будь ласка, нам на пошту [email protected]

Ми підготуємо матеріали до публікації та зробимо так, аби їх побачив увесь світ!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть
Ctrl+Enter