Володимир Зеленський подякував Німеччині за рекордний пакет військової допомоги

Канцлер ФРН Олаф Шольц приймав президента Володимира Зеленського з військовими почестями

Президент України Володимир Зеленський подякував Німеччині за найбільший пакет військової допомоги від початку повномасштабного вторгнення РФ.

«Дякую Німеччині за найбільший пакет військової допомоги від початку повномасштабного російського вторгнення. Німецькі системи ППО, артилерія, танки та БМП рятують українські життя й наближають нас до перемоги. Німеччина – надійний союзник. Разом наближаємо мир», – написав Зеленський у Telegram.

Як пишуть німецькі ЗМІ, український лідер подякував Німеччині за підтримку в оборонній боротьбі проти російської агресії. Відповідний запис він залишив у гостьовій книзі на прийомі у президента Німеччини Франка-Вальтера Штайнмайєра.

«У найскладніший час в новітній історії України Німеччина виявилася нашим справжнім другом і надійним союзником, рішуче стоячи поруч з українським народом у боротьбі за свободу і демократичні цінності», – написав Зеленський англійською мовою в гостьовій книзі, – пише «Європейська правда».

Український президент також висловив упевненість, що завдяки спільним зусиллям вдасться перемогти та повернути мир у Європу.

Зеленський особисто подякував Штайнмаєру за його підтримку. Він написав: «Дякую вам, пане федеральний президенте, за вашу особисту підтримку України та гостинність.

«Німеччина та Україна – надійні союзники. Разом наближаємо перемогу», – відео під таким заголовком згодом з’явилося у Telegram.

«Лідерство Німеччини в захисті миру здатне зробити світ безпечнішим. Що більше буде співпраці між нами заради миру, що більше Німеччина буде лідером у захисті миру, то більше буде стабільності в міжнародних відносинах», – йдеться у дописі до відео.

Президент висловив слова вдячності федеральному канцлеру Німеччини Олафу Шольцу і всьому німецькому народу за кожне врятоване завдяки вашій підтримці життя українців.

«Допомога Німеччини – це захист життя. Життя наших людей у містах і селах, які надійно захищає, зокрема, надана вами ППО. Життя наших воїнів на полі бою, які береже надана вами бронетехніка. Соціальне життя в Україні, яке береже ваша фінансова підтримка», – заявив президент.

Нагадаємо, що 14 травня Зеленський прибув до Берліна і зустрівся з президентом країни Франком-Вальтером Штайнмаєром та канцлером Німеччини Олафом Шольцом

Напередодні уряд Німеччини підтвердив виділення Україні найбільшого пакета військової допомоги на суму понад 2,7 млрд євро.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter