У Міноборони пропонують суттєво скоротити перелік професій для військовозобов’язаних жінок: хто залишиться – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Міноборони пропонують суттєво скоротити перелік професій для військовозобов’язаних жінок: хто залишиться

У Міністерстві оборони України розробило нову редакцію наказу щодо взяття на військовий облік жінок, у якому значно скоротили перелік раніше визначених спеціальностей та професій.

Про це повідомили у п’ятницю, 21 січня, на офіційному сайті Міністерство оборони, пише ТСН.

У новій редакції наказу визначено 14 спеціальностей та 6 професій, здобуття та отримання яких передбачає постановку на військовий облік. Раніше мова йшла про 35 фахових напрямків, що об‘єднував понад 200 спеціальностей.

Тепер переважно йдеться про спеціальності та професії у сфері медицини, електроніки, зв’язку, метрології та картографії, фінансів, бухгалтерського обліку та аудиту тощо. Остаточний перелік буде затверджено після отримання погоджень від інших відомств

У Міноборони уточнили, що зазначені спеціальності та професії споріднені з близько 100 військово-обліковими спеціальностями.

Нову редакцію наказу надіслали на погодження до Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України та Служби зовнішньої розвідки України. Про це УНН повідомляє з посиланням на Міноборони.


0