Герой «Азовсталі» звернувся до українців із проханням

З полону повернувся захисник Маріуполя Артем Дибленко.

Воїн на своїй сторінці у Facebook звернувся до українців із прохання.

“Я повернувся. Якщо ад існує, то я побував в ньому двічі. Спочатку Маріполь та “Азовсталь”, які російські п*дараси буквально рівняли будинок за будинком, будівля за будівлею. Потім російське СІЗО, де російські п*дараси намагалися вже “зруйнувати” мене та сотні моїх побратимів”, – йдеться в повідомленні.

Дибленко розповідає, що росіяни били полонених всім, чим тільки можна – руками, ногами, палками, били струмом, морили голодом. – “Чотири місяці, день в день. Я не буду розказувати в деталях, як проходив мій день. Повірте, це був ад. Але я вистояв. Мої побратими вистояли. Хоча когось вже нема в живих”.

Захисник зазначає, що публікую своє фото не для того, щоб викликати жаль чи співчуття. А для того, щоб люди розуміли, що “там” відбувається.

“Ви запитуєте мене, чим мені допомогти. Нижче публікую картки. Допомогу можете надсилати туди. Я залишив в “Азовсталі” всю свою амуніцію, з якою пройшов Донецький аеропорт. Ну як залишив, спалив, щоб п*дарам не дісталась. Ну і щоб скоріше повернутися в стрій. Війна ж завтра не закінчиться, та ще й на Росії нових “вояк” мобілізують”, – додає Дибленко.

Приватбанк

4731 2196 0039 7024

Монобанк

5375 4141 1309 2430

Нагадаємо, 21 вересня з російського полону вдалося повернути додому 215 українських захисників, зокрема п’ятьох командирів полку “Азов” та десятьох іноземних військових. У рамках цього обміну Київ передав Москві 55 окупантів та Віктора Медведчука.

Генеральний прокурор Андрій Костін зазначив, що свідчення підозрюваного в держзраді нардепа Віктора Медведчука задокументовано, його передали з української в’язниці до “великої тюрми, яка називається Росія”.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими опублікував повний список осіб, яких вдалося повернути з російського полону в результаті обміну 21 вересня.

Згодом з’явилися перші кадри після звільнення з полону наших захисників.


837