В обласному главку поліції Харківщини відбулася робоча нарада щодо захисту законних інтересів бізнесу

В заході взяли участь начальник ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко, начальник слідчого управління Сергій Болвінов та керівники слідчих підрозділів.

Володимир Тимошко наголосив на необхідності контролю за практичною реалізацією заходів, визначених у рішенні Ради Національної безпеки і оборони України від 23 січня 2024 року «Про невідкладні заходи із забезпечення економічної безпеки на період дії правового режиму воєнного стану», затвердженого Указом Президента України № 21/2024.

Начальник слідчого управління Сергій Болвінов довів до відома присутніх про необхідність провести аудит всіх проваджень щодо кримінальних правопорушень економічного спрямування та зосередити увагу на розслідуванні підслідних Національній поліції кримінальних правопорушень.

“Поліція не може розслідувати кримінальні правопорушення у сфері господарської діяльності, які не підслідні НПУ”,- зазначив Сергій Болвінов.

Також керівникам слідчих підрозділів необхідно звертатися в органи прокуратури щодо зміни підслідності в економічних провадженнях, не підслідних Національній поліції України.

Відділ комунікації поліції Харківської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *