Ювенальні поліцейські Харківського районного управління поліції № 2 активно проводять профілактичну роботу з безпеки серед дітей під час літніх канікул.
Правоохоронці регулярно відвідують місця відпочинку, спілкуються з дітьми та їхніми батьками, щоб нагадати життєво важливі правила, дотримання яких допоможе уникнути небезпечних ситуацій.
Особливу увагу поліцейські приділяють безпеці біля водойм. У спекотну пору року чимало родин обирають саме водойми для відпочинку.
Поліцейські закликають не нехтувати основними правилами: купатися лише у дозволених місцях, де чергують рятувальники; не пірнати у незнайомих водоймах; діти мають бути у воді тільки під наглядом дорослих.
Окрім того, правоохоронці наголошують на дотриманні загальних правил безпечної поведінки на канікулах: під час повітряної тривоги негайно йти до укриття; не підходити до незнайомих чи підозрілих предметів, одразу повідомляти дорослих або поліцію; уникати небезпечних місць – дахів, залізничних колій, будівельних майданчиків; не гратися поблизу проїжджої частини; дотримуватися правил дорожнього руху.
Уважність, обачність і дотримання простих правил допоможуть зберегти життя і здоров’я.
Відділ комунікації поліції Харківської області