Рецепти найкращих бісквітних коржів для тортів

Бісквітні коржі для торта найкращі рецепти

Бісквітні коржі – це основа кожного торта. Вони мають бути ніжними, повітряними і смачними. Ми знаємо, який рецепт може вас здивувати і засмакувати!

Ітак, починаємо. Для приготування цієї смакоти у вас безладною мультиварці чи духовці знадобиться приблизно 30-40 хвилин. Це не так вже й довго, правда? Але результат вас вразить!

В першому рецепті ми запропонуємо вам приготувати бісквіт для торта, який можна заливати цукровим сиропом. Для цього вам потрібно збити білки і додати до них цукор. Потім додаємо борошно і збиваємо до однорідності. Основу для коржів розтоплюємо на сковороді з маслом та охолоджуємо. Потім додаємо розтоплене масло і охолоджені коржі можна випікати випікаємо в формі протягом 15-20 хвилин.

А ось і другий рецепт! Ми запропонуємо вам приготувати бісквітні коржі для торта, які будуть м’якими і ніжними за самопідсінням. Ідея полягає в тому, що бісквіти не потрібно розрізати на декілька порцій – ви просто виливаєте тесто у форму і випікаєте його. В результаті у вас отримаються цілі коржі для торта, які можна змащувати вершковим кремом або яким бажаєте. Ці коржі готуються досить швидко, за протягом приблизно 30-40 хвилин.

Секрети смачного бісквіту

Секрети смачного бісквіту

Є багато рецептів бісквітів, але це — один з найдавніших і найпростіших. Його готують давно, і завдяки йому з’являються чудові коржі для смачних тортів. Для приготування цього бісквіту вам потрібні лише декілька складників, кілька хвилин часу і бажання готувати.

Секрет смачного бісквіту — в правильній складовій тіста. Додаємо цукор у тісто, а білки и микать до стану піни. Потім додаємо розтоплене вершкове масло і продовжуємо збивати. Вже в охолоджені білки додаємо муку і борошно. Тісто має бути однорідним, пухким і незаплутаним. Це дасть вам змогу приготувати ідеальні коржі для вашого торта.

 1. Знімаємо бісквіта з мультиварці і розтираємо його змішувачем.
 2. Потім переводимо віджимку водяної теператури. Змащуємо форму розтопленим вершковим маслом. Значноем та милим коржі нашого бісквіту.
 3. Перевертаємо наші бісквітні коржі на готові.

Рекомендую випікати бісквіта в мультиварці, протягом приготування і в початковій подачі тіста. В рецепті ви можете охолоджують склянки з тістом, але варто це робити потім, як склянки вже добре відпочили.

Основа для бісквіта – це тісто з білками. Цукор додаємо в розсолі, а після відповідної добре збита піна з двох випікаємо.”;

Класичний рецепт

Для приготування класичного бісквітного коржа для торта з печі потрібно декілька основних інгредієнтів. Почнемо зі складом:

 • 4 яйця
 • 1 склянка цукру
 • 1 склянка борошна
 • 1 чайна ложка порошку для випічки
 • 100 мл вершкового масла

Спочатку розбиваємо яйця у миску і збиваємо їх разом з цукром до однорідної суміші. Потім додаємо вершкове масло і знову збиваємо. Зараз можна додати просіяне борошно і порошок для випічки. Все це добре перемішуємо до однорідної маси.

Форму для випікання змащуємо маслом або покриваємо пергаментом. Розтоплюємо декілька шматочків вершкового масла у мікрохвильовці або на плиті. Розподіляємо тільки охолоджені коржі рівномірно по формі. Виливаємо отриману суміш на коржі порціями і за допомогою лопатки рівномірно розподіляємо по всій основі.

Форму з коржами ставимо в передварно підігріту до 180 градусів мультиварку або духовку. Випікаємо протягом 30-40 хвилин, до золотистого кольору. Щоб перевірити готовність, можна використати дерев’яну шпажку: вони готові, коли шпажка залишається сухою після виходу з коржів.

Тепер можна зняти коржі з форми і залишити їх охолодитися на решітці протягом 10-15 хвилин. Після цього коржі готові для використання як основа торта або для інших солодких смаколиків. Смачних вам страв з цього класичного рецепту бісквітних коржів!

Бісквіт на сковороді – просто смачно і швидко

Бісквіт на сковороді – просто смачно і швидко

Давайте скористаємося цією простою та швидкою рецептом, щоб приготувати смачні бісквітні коржі для торта без використання печі. Протягом кількох хвилин ви зможете насолодитися свіжими і ароматними коржами.

Складники і процес готування

Складники і процес готування

Для цього рецепту бісквіту нам знадобиться:

 • 3 яйця
 • 1 склянка цукру
 • 1/2 склянки молока
 • 1/2 склянки олії
 • 2 склянки борошна
 • 1 ч.л. розтопленого масла

Для початку збиваємо білки з масою, потім додаємо цукрову суміш і продовжуємо вбивати до отримання однорідної маси. Виливаємо основу бісквіту на розігріту сковороду з протипригарним покриттям, змащуємо розтопленим маслом. Випікаємо бісквіт протягом кількох хвилин з кожного боку, доки не стане золотистим.

Підготовка бісквітних коржів для торта

Підготовка бісквітних коржів для торта

Цей рецепт на сковороді дозволяє приготувати дві порції бісквітних коржів. Після охолодження бісквіта можна розрізати на дві половинки і використовувати як основу для торта. Випічку бісквіта на сковороді можна виконати rapid muliva, або, якщо у вас є функція гриля, використовуйте її. Підавайте тільки зірочковий бісквіт на тортову форму. Вершковим маслом можете змастити форму.

Готуємо коржі для торта в мультиварці

Це рецепт для тих, хто хоче приготувати чудові бісквітні коржі для торта, але не має багато часу. Застосовуючи мультиварку, ви зможете швидко приготувати основу для торта всього за кілька хвилин.

Основа для коржів:

 • 4 яйця;
 • 1 склянка цукру;
 • 1 склянка борошна;
 • 1 чайна ложка розтопленого вершкового масла.

1. Розбиваємо яйця і відокремлюємо білки від жовтків.

2. Збиваємо жовтки з цукром до отримання пишної суміші.

3. Додаємо розтоплене вершкове масло і змішуємо.

4. В збиті жовтки поступово додаємо борошно, помаленьку, ретельно змішуючи.

5. Збиваємо білки до стану густої піни.

6. Додаємо пінку з білків до цієї основи і ніжними рухами перемішуємо.

7. Форму для торта змащуємо маслом і виливаємо основу для коржів.

8. Випікаємо коржі в мультиварці протягом 40-50 хвилин при температурі 180 градусів. Перед випіканням можна вручну налаштовувати час і температуру в мультиварці.

Тепер, коли ви знаєте цей простий рецепт, можете експериментувати зі смаками і приготувати смачні торти з бісквітними коржами в мультиварці. Смачних тортів!