Харківські слідчі завершили досудове розслідування за фактами викрадення грошових коштів з банкоматів – Новини Лозової – ТРК Сігма

Харківські слідчі завершили досудове розслідування за фактами викрадення грошових коштів з банкоматів

У скоєнні даних злочинів поліцейські викрили мешканця Дергачівщини. Вони зібрали безперечні докази причетності фігуранта до двох епізодів злочинної діяльності. Сума збитків, завданих банківській  установі, склала майже 230 тисяч гривень.

Слідчі встановили, що 31-річний мешканець Дергачівського району Харківської області у 2019 та 2020 роках двічі пошкоджував банкомати з метою викрадення з них касет з грошовими коштами. Свою першу спробу він здійснив 12 липня .2019  року у селищі  Безлюдівка Харківського району. Зловмисник  намагався зламати банкомат за допомогою  болгарки, проте, після спрацювання сигналізації, залишив місце злочину, не досягнувши бажаного результату.

До наступного епізоду фігурант підготувався вже ретельніше. Вночі 14 травня 2020 року по вулиці Киргизькій у Харкові він підірвав банкомат, закачавши до нього газову суміш та заволодів грошовими коштами на суму майже 230 тисяч гривень.

За результатами проведеного комплексу слідчих та розшукових заходів правоохоронцям вдалося вийти на слід правопорушника та зібрати беззаперечні докази його протиправної діяльності. Поліцейські вилучили заготовлені для вчинення злочинів інструменти та матеріали, сліди яких були зафіксовані на місці вчинення злочинів.

Здійснювали слідчі дії детективи слідчого управління ГУНП в Харківській області спільно із оперативними працівниками УКР ГУНП в Харківській області, під процесуальним керівництвом Харківської обласної прокуратури в рамках  кримінальних проваджень, відкритих за ч. 3 ст. 15  ч. 3 ст. 185 (замах на крадіжку), ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

14 червня поточного року обвинувальний акт відносно зловмисника надісланий  до суду для розгляду по суті. За вчинені кримінальні правопорушення йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років.

Відділ комунікації поліції Харківської області