У Київському районі Харкова поліцейські спільно з соціальними працівниками вилучили з родини малолітню дитину – Новини Лозової – ТРК Сігма

У Київському районі Харкова поліцейські спільно з соціальними працівниками вилучили з родини малолітню дитину

2-річна дівчинка проживала в неналежних умовах. Зараз вона знаходиться під наглядом лікарів. Відносно її батьків складені адміністративні протоколи.

Поліцейських сектору протидії домашньому насильству Харківського районного управління поліції №1 викликала 34-річна жінка. Громадянка  розповіла, що її та доньку побив чоловік. Під час огляду помешкання представники влади виявили антисанітарні умови проживання 2-річної дитини, дівчинка була не доглянута та було відсутнє необхідне харчування.

Відносно 43-річного чоловіка поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративне правопорушення та виписали терміновий заборонний припис строком на 10 днів.

Відносно жінки складений адмінпротокол за ч. 1 ст. 184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дівчинку вилучили та доставили до однієї з харківських лікарень, де вона проходить медичне обстеження та, у разі потреби, отримає необхідне лікування.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області