Керівник харківської поліції зустрівся з представниками Посольства США в Україні – Новини Лозової – ТРК Сігма

Керівник харківської поліції зустрівся з представниками Посольства США в Україні

З робочим візитом до Головного управління національної поліції в Харківській області завітали віце-консул Константін Аврамов та керівник Служби громадян США Таміла Лахович.

Головним питанням наради стало обговорення реагування поліції на злочини, що вчиняються у відношенні громадян Америки. Андрій Рубель розповів, що на даний час слідчими харківської поліції розслідуються чотири кримінальні провадження, у яких потерпілими є громадяни США – це крадіжка, нанесення тілесних ушкоджень і два випадки хуліганства.

– Робота поліції налагоджена так, що не має значення, у відношенні громадянина якої держави вчиняються злочини. На всі злочини ми реагуємо оперативно, чітко і злагоджено, – запевнив начальник ГУНП в Харківській області.

Андрій Рубель розповів, що на сьогодні у поліції є багато можливостей  для розкриття злочинів «по гарячих слідах».  Якщо раніше правоохоронці не мали доступу до камер відеоспостереження і лише через офіційні запити до фізичних осіб або підприємців отримували відеозаписи, то зараз ситуація кардинально змінилася.

– У нас доступ більше ніж до двох тисяч камер і працювати стало набагато простіше. Всі пости оснащені новими системами відеонагляду. Це сучасні камери, які розпізнають обличчя. Місто і великі районні центри пішли нам назустріч і допомогли з оснащенням відеокамерами. Це нам дуже допомагає у роботі, – наголосив керівник главку поліції.

Також для більш оперативного реагування на звернення іноземних громадян харківські поліцейські пройшли спеціальну підготовку.

Учасники зустрічі обговорили налагодження зв’язку для подальшої співпраці між Посольством США в Україні та ГУНП в Харківській області.

 

Відділ комунікації поліції Харківської області