Реконструйований міст через річку Сіверський Донець у Чугуєві ввели в експлуатацію

Роботи з відновлення штучної споруди на автомобільній дорозі державного значення Н-26 Чугуїв – Мілове проводилися у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області, поточний середній ремонт мосту через річку Сіверський Донець було розпочато в кінці лютого поточного року. Роботи тривали до кінця серпня.

«Протягом п’яти місяців було проведено ремонт правого та лівого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття у двох шарах, виконано ремонт опор та прогонових будов, – повідомили у САД. – Крім цього, на мосту встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу».

Також по завершенню робіт було нанесено розмітку та влаштовано освітлення.

Днями реконструйований міст ввели в експлуатацію.

Довідка. Міст через р. Сіверський Донець розташований на автомобільній дорозі Н-26 на виїзді з м. Чугуїв у напрямку с. Малинівка. Він був побудований у 1989 році й до 2021 року капітально не ремонтувався. Довжина штучної споруди – 108,94 п. м.

Джерело: Харківська обласна державна адміністрація