Повідомити новину

ТРК Сігма

25травня2018

Після скандалу лозівських депутатів вчитимуть етиці

 

Після скандалу, який члени Лозівської міськради зчинили на сесії 7 вересня, їхню поведінку розглянуть на комісії з етики.

 

 

Члени Лозівської міськради не вміють поважати один одного, вважають одні народні обранці. Інші говорять, що сперечатися на підвищених тонах – це нормально, аби до бійки не доходило. Так депутати коментують скандал, який зчинився 7 вересня на останній сесії міськради. Причиною шквалу взаємних образ став виступ батьківщинівця Ігоря Коломака. Він хотів з’ясувати, чому на цілий тиждень чиновники затримують відповідь на його звернення. До 1 вересня жилкомгосп обіцяв надати йому план по освітленню громадських місць, технічного обслуговування та утримання систем вуличного освітлення.

З’ясувалося, такого плану взагалі не існує. Перший заступник мера Володимир Денисенко зауважив, що для створення плану освітлення спочатку треба розробити і затвердити програму освітлення міста.

Ігоря Коломака це образило: він у руках тримав лист, підписаний головним комунальником міста, у якому йому обіцяли надати план. На обурення депутата секретар міськради Тетяна Запорожець, яка головувала у відсутність мера, порадила Ігорю Коломаку вирішувати такі питання у робочому порядку. Суперечка переросла у скандал.

Те, що сталося, засмутило Тетяну Запорожець. Вона переконана: депутат – представник інтересів виборців і має вести себе достойно Усі питання треба вирішувати на комісіях і під час зустрічей з відповідними службами. А сесійна зала – не місце для з’ясувань.

Керівники опозиційних між собою фракцій – Андрій Шевченко («Наш дом Лозовая») та Сергій Коба («Батьківщина») – абсолютно одностайні у поглядах на стосунки у міськраді. Вони вважають, що депутатський корпус –це зріз суспільства з усіма його перевагами і недоліками.

Сам Ігор Коломак вважає: емоції розбуялись через те, що більшість не сприймає його підхід до депутатської діяльності. Він пише величезну кількість звернень, щоб отримувати письмові відповіді, і не збирається змінювати листування на розмови. Бо переконаний: тільки за написане можна притягнути до відповідальності. До самого ж скандалу Ігор Коломак ставиться спокійно. Говорить, головне, щоб до бійки не доходило.

Керівник фракції «Наш дом – Лозовая» Андрій Шевченко, який пропустив скандальну сесію, вважає, що депутатам все ж варто повчитися стриманості. Він обіцяє, на засіданні фракції питання поведінки її членів обговорять.

Про необхідність тримати обличчя за будь-яких умов членам міськради розкажуть і на засіданні комісії з депутатської діяльності. Її проведуть після Дня міста.

Ігор Коломак все ще чекає від міського управління ЖКГ та будівництва змістовної відповіді щодо освітлення міста. У нього є усі шанси дочекатися: після скандальної сесії керівників комунальних структур скликали у кабінет першого заступника мера. Розмова там тривала більше 40 хвилин.

Валерія Гецко

 


Коментарі  

+8 #1 Кащей Смертный 15.09.2011, 21:20
"підписаний головним комунальником міста"... его имя "Сигме", конечно же, неивестно. В противном случае ТРК его бы обнародовала, потому что она - пример объективности и абсолютной информированности.
А активный подход Игоря к попыткам решать вопросы должен стать образцом для подражания тем депутатам, которые за время своей каденции только поднимают или не поднимают мандаты. И считают это своей основной обязанностью. Зато ухмылки и подмигивания некоторых присутствующих во время спора совсем не украшают кадры сюжета. Какая этика, какая корректность? Но, как говорится - "Маємо те, що маємо"! К сожалению.
Цитата | Скарга
+3 #2 NeFakt 16.09.2011, 14:15
Цитую Кащей Смертный:
"підписаний головним комунальником міста"... его имя "Сигме", конечно же, неивестно. В противном случае ТРК его бы обнародовала, потому что она - пример объективности и абсолютной информированности.

А Ви гадаєте, я із жалощів не назвала прізище головного комунальника? Чи, може, з політичних міркувань? :lol:
У сюжету інша головна тема, тому я скорочувала кількість слів за рахунок вторинних (для цього сюжету) деталей.
У сюжеті про листування депутатів з жилкомунгоспом я б не жертвувала прізвищем Костюка ;)
Цитата | Скарга
+6 #3 dimon28 27.09.2011, 15:02
ДЛЯ ЧЕГО СИДЯТ СТАРЫЕ КЛУШИ? К ТОМУ ЖЕ КАК НА БАЗАРЕ ПЫТАЕТСЯ ПЕРЕОРАТЬ
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.