Повідомити новину
Замовити вітання

ТРК Сігма

25травня2017

У Лозовій депутат Ігор Коломак публічно вибачився перед мером

Депутат Лозівської міськради Ігор Коломак вибачився перед мером Сергієм Степановим. Зробив це публічно на позачерговій сесії міськради 7 серпня.

Депутат перепросив за те, що розповсюдив в Інтренеті відео, де кандидат у нардепи Василь Грицак обмовляв Сергія Степанова. Торік перед позачерговими виборами до Верховної Ради на зустрічах з виборцями Василь Грицак розповідав, що Сергій Степанов розправився зі своїм конюхом.
Дізнавшись про цей наклеп, Лозівський міськголова вирішив захищати свою честь та гідність у суді. Подав позов проти автора обмови Василя Грицака та розповсюджувача наклепу Ігоря Коломака. За словами секретаря міськради Тетяни Запорожець, мер проти депутат нічого немає, але така процедура. Не чекаючи коли викличуть до судової зали, Ігор Коломак задовольнив позовну вимогу – вибачився перед Сергієм Степановим.
Щодо притягнення до відповідальності Василя Грицака, то результатів поки немає, сказала Тетяна Запорожець, – ні у справі про шкоду честі та гідності Сергія Степанова, ні стосовно візиту до міськради з групою озброєних чоловіків.


Коментарі   

+2 #46 Элите с Богемой 19.08.2015, 16:15
Цитую Шахматист:
Цитую Элите с Богемой:
насчет секонда, так лучше в секонде копаться нежели в таком говне

Дык, ты и есть то самое г@вн0 об которое приходится вымазываться.
Насчёт шахмат - тебе лично за 9 ходов мат гарантирую, слабак!

Уважаемый гроссмейстер !Я еще в жизни не встречал глупца и хама который бы более-менее сносно играл в эту прекрасную игру .ТЫкающие людишки ,обычно в козла да дурака спецы .Это им ближе по генетике и культуре .
Цитата | Скарга
+1 #47 о попе и Балде 20.08.2015, 15:09
Цитую Элите с Богемой:
Как же ,смотрю,не хочется отдельным местным небожителям и их потомству терять лакомый кусок пирога.Готовы и перекраситься в любую фурнитуру и закосить под любую партию .И подстелиться и подлизнуть . Готовы служить хоть самому черту - абы самим остаться жить прежней жизнью .С икорочкой ,буженинкой и т.д. А веру продадите ? Верующие вы наши ? Сегодня Гундяю завтра папе Римскому а там и в Аллаха поверите .Блаженные вы наши..


Невзоров о религиозности чиновников . СУПЕР !

https://www.youtube.com/watch?v=XBvmv-hvZg8
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

Новини партнерів

Loading...
ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2017 р.p.
RSS