Повідомити новину

ТРК Сігма

22травня2018

На Лозівщині школярі отруїлися їдкою речовиною

Троє школярів Смирнівського НВК потрапили до лікарні з отруєнням. За словами надзивчайників, діти отруїлися хімічною речовиною, яку вітром понесло з місцевого сміттєзвалища. Туди нещодавно викинули підозрілі бочки. Попередньо, у них – етілмеркоптан. Його додають до природного газу для їдкого запаху. Речовина токсична і небезпечна у великій концентрації.

Дітей зі скаргами на самопочуття забрали з уроків, іншим школярам запропонували тимчасово переїхати до села Веселе, оскільки у Смирнівці стоїть їдкий запах. Виїхати на спеціальному автобусі можуть також мешканці села. Люди скаржаться на нудоту і головний біль. Говорять, напередодні бачили фури з полтавськими номерами, які вивантажували бочки, і потім виливали з них прозору речовину. Селяни нарікають, на сміттєзвалище у Смирнівці постійно привозять небезпечні відходи, проблема тягнеться роками, але її не вирішують. Зараз деякі родини з малими дітьми виїжджають з села.
Районні управлінці, фахівці служби надзвичайних ситуацій зараз чекають на спеціальну комісію з Харкова, яка точно визначить речовину, що містилася у бочках.
Постраждалі діти, за інформацією надзвичайників, знаходяться у Лозівській районній центральній лікарні, їхньому життю ніщо не загрожує. Наразі вітер несе їдкий запах на Шатівку.

  
Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html


Коментарі  

+5 #1 сорока с хвостом 19.05.2017, 08:01
В ходе проверки правоохранители установили, что вчера на свалке в селе Смирновка, которое находится на расстоянии около 4 километров от школы, появились 54 бочки с неизвестной жидкостью.

Коммунальное предприятие в Лозовском районе вывезло на свалку бытовых отходов 18 тонн химического вещества, из них 3 бочки (по 200 литров) разгерметизировались . Запах одоранта дошел до школы, расположенной в 4 км от свалки.

Прокуратура области осуществляет процессуальное руководство в уголовном производстве по загрязнению земли веществами, вредными для здоровья людей или окружающей среды (ч.1 ст. 239 УК Украины), которое произошло в с. Смирновка Лозовского района.

Интересно, чьи конкретно бочки да еще и в таком количестве?
Цитата | Скарга
+6 #2 сомилье 19.05.2017, 08:06
это порядка 90 бочек по 200 литров каждая :sad:
Цитата | Скарга
+5 #3 123 19.05.2017, 09:04
правду простому народу никогда не узнать.
Цитата | Скарга
+6 #4 321 19.05.2017, 09:52
Цитую 123:
правду простому народу никогда не узнать.

Простому народу, а именно жителям Смирновки, надо бить во все колокола и двери, перекрывать дороги, пикетировать районную, областную, киевскую власть, если жизнь детей дорога, и можно узнать не только правду, но и наказать виновных.
Цитата | Скарга
+9 #5 нетудыхатманэнко 19.05.2017, 11:08
Жидкость то - специфическая, Лозовскому бизнесу она нафиг нужна да еще и в таких количествах.
Бить в колокола - это понятно. Куда эту жижу девать теперь. Ну разлив землей присыпали и шо... от этого "ядовитость" стала нулевой, а грунтовые воды, дожди? А остальные тонны куда? Ждать пока рэпнуть очередные бочки?
И все таки - "чей туфля"?
Цитата | Скарга
+8 #6 коновал 19.05.2017, 11:11
Все бочки директору коммунального предприятия свезти в спальню, что не влезет - в личный кабинет :-x .
Цитата | Скарга

Додати коментар

1. Мат заборонений.
2. Нікого не ображати.
3. Не порушувати законодавство України.

Захисний код
Оновити

ТОВ "ТРК "Сігма". Усі права захищені.
Під час будь-якого використання матеріалів сайту гіперпосилання на sigmatv.net.ua обов'язкове. 2009 – 2018 р.p.