Тефлонове покриття склотканини з мембраною PTFE: захисний шар для надійного захисту від зовнішніх факторів

Мембранні покриття PTFE склотканини покриття тефлон

Україна відома переважно літніми забавами і розважальними місцями, де величезне навантаження викликають спека та яскраве сонце. Щоб зберегти людей від несприятливих умов, необхідно використовувати мембранні матеріали з мембранною конструкцією. У створенні таких полотен, оскільки це є основною точкою тканини скловолокна. PTFE-тканина – це матеріал, який складається з політетрафторетилена. Цей матеріал використовується для покриття мембрани і забезпечує стійкість до негативних впливів навколишнього середовища, таких як дощ, снігове навантаження тощо.

Мембранні покриття PTFE скловолокна широко використовуються на вертикальних і тентових конструкціях. Такі поверхні забезпечують максимальний захист від сонця, забезпечуючи при цьому достатній рівень освітлення в приміщенні. Крім того, висока опірність PTFE-тканини до вологи дозволяє використовувати її для обшивки фасадів будівель та інших конструкцій у вигляді мембранного покриття. Така мембрана забезпечує не тільки герметичність, але й вентилацію приміщення, що є дуже важливим особливо влітку.

Що стосується снігових навантажень і холоду взимку, тут PTFE-тканина просто незамінна. Вона зберігає свої властивості до -100°С та має високу стійкість до розриву і нагрівання. Матеріал становить невелику масу, що дозволяє утримувати мембрану надійно на місці, і не створює навантаження на конструкцію. Таким чином, мембранні покриття PTFE склотканини є відмінним рішенням для будь-яких сезонних будівель або споруд в умовах негативного клімату, забезпечуючи надійний захист та комфорт.

Технічні характеристики і експлуатація мембранних конструкцій

Технічні характеристики і експлуатація мембранних конструкцій

Мембранні конструкції з полотен PTFE-склотканини з покриттям тефлону (покриття тефлоном забезпечує мембрані відмінні механічні і хімічні властивості) є унікальними елементами архітектурного дизайну. Вони можуть використовуватись як в крупних промислових спорудах, так і в малих розважальних об’єктах.

Технічні характеристики таких мембранних конструкцій мають свої особливості:

 • Матеріал: PTFE (політетрафторетилен) склотканина з покриттям тефлону. PTFE-тканини є міцними, стійкими до ультрафіолетового випромінювання та мікроорганізмів матеріалами, з низьким тертям і високою гідрофобністю.
 • Склад: вони складаються з декількох шарів PTFE-тканини з покриттям тефлону та проміжної мембрани з неводопроникного матеріалу.
 • Міцність: мембрани здатні витримати великі навантаження при слабому власному вазі. Матеріал покриття тефлону додає додаткової міцності і стійкості до розривів і пошкоджень.
 • Довговічність: мембранна конструкція з полотен PTFE-склотканини з покриттям тефлоном може служити протягом багатьох років без втрати якості і зовнішнього вигляду. Матеріал має високу стійкість до впливу зовнішніх чинників, таких як ультрафіолетове випромінювання і кліматичні зміни.
 • Ізоляція: мембрана забезпечує відмінну теплоізоляцію, зберігаючи тепло в середині приміщення взимку і захищаючи від негативного впливу сонячних променів влітку. Таким чином, використання мембрани з покриттям тефлону може значно знизити витрати на опалення та кондиціювання повітря.

Експлуатація мембрани з полотен PTFE-склотканини з покриттям тефлоном також має свої особливості:

 1. Очищення: мембрану потрібно регулярно очищати від пилу, бруду і повітряних забруднень, щоб забезпечити її тривалий термін експлуатації і зробити її вигляд привабливим.
 2. Літні та зимові умови: мембрана витримує різні погодні умови. Влітку вона захищає від сонячних променів і забезпечує затінення, а взимку витримує снігове навантаження і забезпечує захист від холоду і вітру.
 3. Зберігання: мембрани, які не використовуються протягом декількох місяців, рекомендується зберігати в сухому місці, щоб запобігти утворенню цвілі і грибка.

Мембранні конструкції з полотен PTFE-склотканини з покриттям тефлону є ідеальними для використання в різних типах будівельних конструкцій. Вони можуть використовуватись у вертикальних та горизонтальних конструкціях, таких як тентові дахи, навіси, поверхні для спортивних майданчиків, парків, торгових центрів тощо.

Можливості застосування мембрани з покриттям тефлону безмежні. Вони використовуються для створення яскравих, стильних та ефективних конструкцій з мінімальними затратами на будівництво і утримання.

Правила експлуатації та обслуговування

Правила експлуатації та обслуговування

1. Загальні рекомендації

 • Мембранні покриття PTFE (Teflon) склотканини використовуються в різних видів конструкцій, таких як тентові споруди, розважальні та спортивні споруди, вертикальні покриття, тощо.
 • При експлуатації мембранного покриття необхідно дотримуватися правил, що гарантують тривалу ефективну роботу та зберігання матеріалу.

2. Рекомендації щодо експлуатації

 • У літніх місяцях, при високих температурах, рекомендується не залишати мембранні покриття на поверхні під впливом сонця тривалий час без необхідності. Це може спричинити пошкодження матеріалу.
 • Тентові споруди, які використовуються взимку для захисту від снігу, необхідно періодично очищати від навантаження сніговими заносами.
 • При очищенні поверхні мембранних покриттів рекомендується використовувати м’яку ганчірку або губку, щоб уникнути пошкодження тканини.
 • При неблагоприятних погодних умовах, наприклад, при штормових вітрах, рекомендується перевірити стан мембрани та полотна на наявність пошкоджень та несправностей.

3. Обслуговування та зберігання

 • Для зберігання мембранних покриттів рекомендується розкласти їх на рівній поверхні, змийте будь-які забруднення, а потім аккуратно злегка скласти полотно.
 • Не рекомендується складати мембрани великими шарами або вкладати одне полотно на інше. Це може створити додаткове навантаження на матеріал і спричинити його пошкодження.
 • Покриття з ptfe-тканини рекомендується зберігати в сухому місці, захищеному від прямої сонячної світлодії або високих температур.