Лозівській автостанції продадуть другу половину будівлі +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівській автостанції продадуть другу половину будівлі +vd

 

У 2012 році у Лозовій збираються продати 5 об’єктів комунальної власності. Їх перелік затвердила міськрада.

У 2012 році у Лозовій збираються продати 5 об’єктів комунальної власності. Їх перелік сьогодні, 3 лютого, затвердили депутати міськради на своїй сесії. До списку знову потрапила недобудована лазня, а також громадський туалет по вулиці Паризької комуни. Однак найбільше питань у народних обранців з’явилося щодо будівлі, у якій зараз знаходиться автовокзал.

Лозівський автовокзал займає половину будівлі по вулиці Урицького. Іншу наприкінці минулого року звільнила громадська організація інвалідів “Довіра”. Цю частину місто спочатку віддало в оренду Харківському підприємству автостанцій, якому підпорядкований автовокзал. Тепер хоче її ще й продати тому ж підприємству, аби воно могло повести повноцінний ремонт.

На сесії міськради, де затверджували цьогорічний перелік об’єктів приватизації, питання до автовокзалу виникли у депутата Сергія Коби. Він зауважив: підприємство вже зараз не дотримується домовленостей з містом – порушує договір оренди, – тож де гарантія, що воно відремонтує будівлю, коли отримає її у власність.

Інформацію про порушення підтвердив начальник міського відділу з обліку житла та управління комунальною власністю Борис Пономаренко. Однак зазначив, що з Харківським підприємством автостанцій вже проведена бесіда, і воно обіцяло виправитися.

Сергій Коба запропонував відкласти питання продажу будівлі автовокзалу, але його пропозицію підтримали тільки колеги по фракції — батьківщинівці. А більшість депутатів проголосувала за негайне включення об’єкту у перелік приватизації.

Валерія Гецко

 

{flv}03_02_2012_kom vlasnist{/flv}