Домашня сторінка / Новини / Молоді таланти показали, як Лозова танцює

Молоді таланти показали, як Лозова танцює

На сцену фестиваля, присвяченому пам’яті знаного лозівського танцюриста Хайдара Ширінського, вийшли 8 лозівських ансамблів. Три з них – уперше.

Дебютували на фестивалі ансамбль східного танцю «Аль Джахара», дівчата з відділення художньої гімнастики ДЮСШ «Олімпія» і танцювальний колектив «Арт-денс» селища Панютине.

Танцюристи показували свої вміння у трьох напрямах: народні танці, сучасні естрадні танці і танці-шоу. Останній вид – нововведення фестивалю. У цій номінації найбільше оплесків отримали артисти з «Арт-денс». Їхня постановка під пісню Lady Gaga викликала особливе захоплення залу.

Керівника колективу «Арт-денс» Дмитра Головаша на фестивалі відзначили особливо. Ще недавно він виступав на сцені Палацу у складі театру танцю Алли Михайлової, тепер він сам тренує юних танцюристів. Окрім нього, дебютували у якості керівників колишня танцівниця “Веснянки” Інна Спичак та Оксана Нор. Свою частину оплесків отримав керівник театру танцю Алли Михайлової Роман Соковиков, визнаний кращим молодим тренером України. Усім ансамблям вручили статуетки та грамоти на пам’ять про фестиваль.

0