100 днів на посаді мера

Такий рубіж у суботу, 19 лютого, перейшов міський голова Сергій Степанов. У цей день він розповів про перші кроки у ролі очільника міста.

У своїй передвиборній програмі Сергій Степанов обіцяв бути відкритим. Тож і на своїй зустрічі з журналістами, яка проходила у вигляді прес-сніданку, спілкувався з пресою без керівної дистанції. Мер зізнався, що і до інших людей він відкритий, але іноді заважає зайнятість.

 

Сто днів Лозівського міського голови Сергія Степанова – це лише початок системних реформ. Кожен відділ та кожне комунальне підприємство він перевіряє, перш за все, за економічними показниками. Через збитковість вже закрили «Комжитло» та «Міськсвітло». З 1 березня ліквідується ДЕЗ. Перед комунальниками мер ставить завдання навчитися самостійно заробляти. У якості прикладу наводить Шляхову ремонтно- будівельну дільницю. Говорить, там є всі умови для успіху. Але люди заробляти не звикли, тому, коли їм пропонують сформувати пакет замовлень, почуваються досить невпевнено.

На розвиток економіки Лозової Сергій Степанов робить ставку, і формуючи апарат міськвиконкому. Тому дуже велику увагу приділяє Управлінню економіки.

Ефективний менеджмент на рівні міськвиконкому плюс конструктивні взаємини з обласною радою – це, на думку Сергія Степанова, має зробити Лозову престижним населеним пунктом, до якого буде повертатися перспективна молодь. Мер вважає, що у свої 100 днів він зробив для цього перші кроки.

Більше про 100 днів Сергія Степанова на посаді Лозівського міського голови дивіться у п’ятницю о 20.00 в авторській програмі Валерії Гецко «Анатомія події».