У поліклініці ЦРЛ лозівчан прийматимуть більше спеціалістів +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

У поліклініці ЦРЛ лозівчан прийматимуть більше спеціалістів +vd

У поліклініці Лозівської центральної райлікарні мешканців старої частини міста будуть приймати вузькі спеціалісти і денний стаціонар. Зараз міська і районна лікарня поки що узгоджують з Харковом повний перелік спеціалістів. Про це сьогодні, 12 листопада, повідомила головний лікар Лозівської міської лікарні Алла Шолом.

“Ми спільно з головним лікарем ЦРЛ Іваном Юрійовичем Жовтим передали перелік спеціальностей, за якими передбачається прийом вузьких спеціалістів, до Головного управління охорони здоров’я. Цей перелік має бути затверджений, і ми потім, згідно цього переліку, приймемо лікарів поліклініки ЦРЛ за сумісництвом на півставки до Лозівської міської лікарні”, – пояснила головний лікар.

За словами Алли Шолом, це питання має бути вирішене за кілька днів. Одразу після цього вузькі спеціалісти і денний стаціонар почнуть приймати мешканців центру, Сахаліну й Авилівки.

Зараз жителям старої частини Лозової у районній поліклініці доступні сімейні лікарі, ендокринолог, уролог й низка обстежень.

Валерія Гецко

 

{youtube}fWwA1FXKInY{/youtube}