Лозівські тепловики пояснюють, про який перерахунок йшлося у жовтневих квитанціях +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські тепловики пояснюють, про який перерахунок йшлося у жовтневих квитанціях +vd

Перерахунку, обіцяного тепловиками у жовтневих квитанціях, добивається один з мешканців вулиці Південна Микола Стрельчук. Він так і не дочекався зменшення платежу у листопаді.

“Перерахунок за недонадані послуги з теплопостачання у жовтні 2012 року буде виконаний в листопаді”, – цитує квитанцію Микола Стрельчук і обурюється: “Було 86 (гривень – ред.), а стало замість перерахунку – 147. Так де ж тут перерахунок? Це у мене пільгове, а у людей на повну котушку. У доньки моєї 418 стало. Так де ж? Це з кого вони сміються?”

Головний тепловик Лозової Леонід Глоба пояснює: перерахунок за недонадані послуги був зроблений у листопаді, як і обіцялося. Його робили тим людям, які поскаржилися на холод у квартирах вже після включення опалення. По окремих стояках траплялися затримки із запуском тепла. Однак з Південної вулиці не надійшло жодної скарги, говорить пан Глоба. Тому і перерахунку у квитанціях люди не побачили.

Загальний щорічний перерахунок за жовтень, листопад та грудень “Теплоенерго” проведе після Нового року. Це за умови, що температура на вулиці буде вищою за нормативну, уточнює Леонід Глоба.

Валерія Гецко

 

{youtube}hBR9pGqo68I{/youtube}