Тепловики пояснили суми у платіжках лозівчан за грудень

Гнівні коментарі заполонили соцмережі після того, як містяни отримали грудневі платіжки за тепло. Лозівчани обурилися, бо розраховували побачити суми менші на 20%.
Головний тепловик міста Володимир Березуцький завірив, подешевшання було. Володимир Березуцький запевнив, ті в кого 1-кімнатна квартира, побачили в квитанції суму  меншу від 157 до 272  гривень. Власники 2-кімнатних квартир – від 200 до 370 гривень. Комунальник наголосив, суми залежать від кількості гігакалорій, що спожив будинок та наявності лічильника.  Натомість основний тариф на тепло планують збільшити.

8 коментарів

  1. цитата – Натомість основний тариф на тепло планують збільшити.-молодчаги!!!!

  2. Симпатики та прихильники, чому обурюєтеся, Вам же обіцяли “всєх сдєлать” (с), а ви підтримали. Настав час виконувати обіцянки, виконали. “Апчемречь?”

  3. главная блондинка города (богиня)

    Просмотрела видео, какой типаж, какой умный мужчина, так доходчиво все объяснил,что стало стыдно за всех возмущающихся, с понедельника напишу заявление на внеочередное поднятие тарифов лично для меня.

    • 80-летняя бабця (тоже блондинка)

      Милочка, а можно Вас попросить такое же заявление написать и от моего имени, а то ноги почти не носят, пенсия у меня аж 2к, а так хочется сделать приятное этому мужчине с экрана…

  4. кто подскажет-как можно установить индивид.теплосчетчик на 2 -к квартиру-по факту в ней не проживаем- у нас ОББ-сколько денег???

  5. Если коротко – фактически “НИКАК”. Ситуация похожа на индивидуальное отопление. Вроде таки да, но таки нет.

    Теоретически:

    Кабінет Міністрів України
    Постанова
    від 10 жовтня 2018 р. № 829
    Київ
    Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії

    Відповідно до частини сьомої статті 4 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Кабінет Міністрів України постановляє:

    Затвердити Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії, що додається.

    Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

  6. Дуже коротко (схематично) Якщо вистачить терпіння спілкуватися з “контролерами”

    Уряд своєю резонансною постановою запропонував альтернативу.
    Якщо конструкція системи опалення не дозволяє встановити індивідуальний лічильник, то можна кожен радіатор опалення обладнати приладом-розподілювачем теплової енергії. При цьому в обох випадках (при оснащенні і квартирними лічильниками, і приладами-розподілювачами) не потрібно готувати проектну документацію, збирати технічні умови і погоджувати своє рішення з державними органами. Достатньо лише, щоб житлова багатоповерхівка була обладнана комерційним (будинковим) вузлом обліку теплової енергії.
    Однак для встановлення приладів-розподілювачів теплової енергії необхідне дотримання низки умов. Найперша – це оснащення багатоповерхівки будинковим (комерційним) вузлом обліку теплової енергії і збалансована робота внутрішньобудинкової системи опалення, коли досягнута оптимальна витрата теплоносія. По-друге, приладами-розподілювачами мають бути оснащені всі радіатори опалення в кожній окремій квартирі (тобто якщо у вашій оселі встановлено, приміром, три батареї, то на всіх трьох мають стояти прилади-розподілювачі). Модель приладу-розподілювача власник чи співвласник будівлі може вибрати сам, але має погодити з підприємством-теплопостачальником, оскільки він повинен відповідати вимогам Держстандарту і бути оснащеним системою дистанційного зняття показань. Також у разі застосування вузлів розподільного обліку або приладів-розподілювачів теплової енергії усі опалювальні прилади обладнуються автоматичними регуляторами температури повітря у приміщенні, встановленими після замикаючих ділянок перед радіаторами опалення на стояках.

    — Але найголовнішою умовою встановлення приладів-розподілювачів, – акцентує Роман Кашин, — є те, що ними має бути обладнано не менш як 50% усіх опалювальних приладів у будинку, крім розташованих у місцях загального користування. Хочу наголосити, що в розрахунок береться саме кількість радіаторів, а не квартир, особових рахунків чи мешканців. Тож жителям багатоповерхівок з вертикальним розподілом усе-таки доведеться домовлятися, бо одна квартира не зможе обладнати своє помешкання приладами-розподілювачами, цього буде замало.

  7. о хх рр ее нне ть -т.е практически тупо—–никак!!!!!!!!!!