Домашня сторінка / Новини / Тепловики пояснили суми у платіжках лозівчан за грудень

Тепловики пояснили суми у платіжках лозівчан за грудень

Гнівні коментарі заполонили соцмережі після того, як містяни отримали грудневі платіжки за тепло. Лозівчани обурилися, бо розраховували побачити суми менші на 20%.
Головний тепловик міста Володимир Березуцький завірив, подешевшання було. Володимир Березуцький запевнив, ті в кого 1-кімнатна квартира, побачили в квитанції суму  меншу від 157 до 272  гривень. Власники 2-кімнатних квартир – від 200 до 370 гривень. Комунальник наголосив, суми залежать від кількості гігакалорій, що спожив будинок та наявності лічильника.  Натомість основний тариф на тепло планують збільшити.

0

8 коментарів

 1. Анонім

  цитата – Натомість основний тариф на тепло планують збільшити.-молодчаги!!!!

  4+
 2. Симпатики та прихильники, чому обурюєтеся, Вам же обіцяли “всєх сдєлать” (с), а ви підтримали. Настав час виконувати обіцянки, виконали. “Апчемречь?”

  8+
 3. главная блондинка города (богиня)

  Просмотрела видео, какой типаж, какой умный мужчина, так доходчиво все объяснил,что стало стыдно за всех возмущающихся, с понедельника напишу заявление на внеочередное поднятие тарифов лично для меня.

  6+
  • 80-летняя бабця (тоже блондинка)

   Милочка, а можно Вас попросить такое же заявление написать и от моего имени, а то ноги почти не носят, пенсия у меня аж 2к, а так хочется сделать приятное этому мужчине с экрана…

   3+
 4. Анонім

  кто подскажет-как можно установить индивид.теплосчетчик на 2 -к квартиру-по факту в ней не проживаем- у нас ОББ-сколько денег???

  1+
 5. аватар

  Если коротко – фактически “НИКАК”. Ситуация похожа на индивидуальное отопление. Вроде таки да, но таки нет.

  Теоретически:

  Кабінет Міністрів України
  Постанова
  від 10 жовтня 2018 р. № 829
  Київ
  Про затвердження Порядку визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії

  Відповідно до частини сьомої статті 4 Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” Кабінет Міністрів України постановляє:

  Затвердити Порядок визначення технічної можливості встановлення вузлів розподільного обліку теплової енергії та економічної доцільності встановлення приладів — розподілювачів теплової енергії, що додається.

  Прем’єр-міністр України В. ГРОЙСМАН

  1+
 6. аватар

  Дуже коротко (схематично) Якщо вистачить терпіння спілкуватися з “контролерами”

  Уряд своєю резонансною постановою запропонував альтернативу.
  Якщо конструкція системи опалення не дозволяє встановити індивідуальний лічильник, то можна кожен радіатор опалення обладнати приладом-розподілювачем теплової енергії. При цьому в обох випадках (при оснащенні і квартирними лічильниками, і приладами-розподілювачами) не потрібно готувати проектну документацію, збирати технічні умови і погоджувати своє рішення з державними органами. Достатньо лише, щоб житлова багатоповерхівка була обладнана комерційним (будинковим) вузлом обліку теплової енергії.
  Однак для встановлення приладів-розподілювачів теплової енергії необхідне дотримання низки умов. Найперша – це оснащення багатоповерхівки будинковим (комерційним) вузлом обліку теплової енергії і збалансована робота внутрішньобудинкової системи опалення, коли досягнута оптимальна витрата теплоносія. По-друге, приладами-розподілювачами мають бути оснащені всі радіатори опалення в кожній окремій квартирі (тобто якщо у вашій оселі встановлено, приміром, три батареї, то на всіх трьох мають стояти прилади-розподілювачі). Модель приладу-розподілювача власник чи співвласник будівлі може вибрати сам, але має погодити з підприємством-теплопостачальником, оскільки він повинен відповідати вимогам Держстандарту і бути оснащеним системою дистанційного зняття показань. Також у разі застосування вузлів розподільного обліку або приладів-розподілювачів теплової енергії усі опалювальні прилади обладнуються автоматичними регуляторами температури повітря у приміщенні, встановленими після замикаючих ділянок перед радіаторами опалення на стояках.

  — Але найголовнішою умовою встановлення приладів-розподілювачів, – акцентує Роман Кашин, — є те, що ними має бути обладнано не менш як 50% усіх опалювальних приладів у будинку, крім розташованих у місцях загального користування. Хочу наголосити, що в розрахунок береться саме кількість радіаторів, а не квартир, особових рахунків чи мешканців. Тож жителям багатоповерхівок з вертикальним розподілом усе-таки доведеться домовлятися, бо одна квартира не зможе обладнати своє помешкання приладами-розподілювачами, цього буде замало.

  1+
 7. Анонім

  о хх рр ее нне ть -т.е практически тупо—–никак!!!!!!!!!!

  1+