Домашня сторінка / Новини / Лозівська родина розбирається, чому має платити за більшу площу житла

Лозівська родина розбирається, чому має платити за більшу площу житла

У Лозовій жителям однієї з квартир у будинку №1 на 9 мікрорайоні без попередження збільшили площу помешкання. Господарі шоковані, адже, фактично, квадратура їхнього житла не змінювалась з кінця 90-х років.

Платіжки зі збільшеною площею сім’я отримала у квітні минулого року, і досі не може розібратися у ситуації.

Господиня помешкання Олена розповіла, коли у квітні отримала квитанцію за комунальні послуги, була просто вражена, адже у платіжці збільшили площу квартири, хоча фактично додаткових кімнат не з’явилося.

Чому так сталося, і звідки взялися додаткові квадратні метри, жінка не розуміє.

Мама Олени майже впевнена, їм рахують загальну кухню, коридори та побутові приміщення, навіть ті, якими родина не користується.

Хоча ситуація людей обурює, однак поки, зауважили, вимушені сплачувати більші суми, аби не накопичувати борги.

За роз’ясненнями Олена зверталася до «ЖУКа» та керівників міста. Поки чекає на комісію від управляючої компанії, що має виміряти площу житла.

Однак, є й інша проблема – жінка не може приватизувати свої квадратні метри, тож і технічної документації теж немає.

Аби розібратися у ситуації, потрібно звертатися безпосередньо до постачальника послуг, зокрема –«Теплоенерго» та питати, чому збільшили площу і не попередили, радить юрист та заступник голови ГО «Лозівська спілка учасників АТО» з правових питань Костянтин Семитоцький. У разі, якщо комунальники порушили права споживача, можна позиватися до суду.

2 коментарі

  1. Анонім

    Нужно не платить за отопление. Я не плачу за отопление с 2008 года в связи с тем,что мне было отказано в индивидуальном отоплении. Не имея юридического образования два раза отменял судовой приказ. Если большинство не будет платить за отопление ,то ОПГ теплосеть и мерия будут вынуждены разрешать индивидуалку. Добровольно оббирать Лозовчан никто не откажется.

  2. Хоттабыч

    Для получения разрешения Вам нужно письменное согласию 100% (ни сотку меньше) собственников квартир многоэтажки, их собственноручные заявления, протокол общего собрания, заявление в комиссию при горисполкоме, получение заключения о технической возможности гозоснабжения дома для индивидуалок, заключение о невлиянии отключения от теплосети на её работоспособность, получение разрешения горисполкома, проект самого отопления, проект “газовиков”, отключение от отопления с составлением акта, монтаж индивидуалки и ввод ее в эксплуатацию. Как то так.

From a long time, Batman pretty much "rised" yet again thanks richard mille replica to the successfull director Christopher Nolan producing the particular Power Comic's legandary persona well-liked once more.