Мріяла бути модельєром, а стала акторкою – Новини Лозової – ТРК Сігма

Мріяла бути модельєром, а стала акторкою

Про свою творчу працю та тонкощі роботи культпрацівника до професійного свята розповідає Яна Пєх.

Яна Пєх  вже шостий рік працює у міському Палаці культури. Дівчина і не гадала, що стане культорганізатором. Хотіла пов’язати своє життя з малюванням, думала стати модельєром. Навіть пішла вчитися шити.

 

Навчаючись, паралельно грала в театрі у Палаці культури. Спочатку це було лише хобі. Та поки ходила на репетиції, відкрила у собі багато цікавого і зрозуміла, що це її стихія.

Після закінчення училища Яна лише трохи попрацювала на швацькій фабриці, бо її швидко забрали до Палацу культури. Щоб залишитися тут працювати, Яна вивчилася на режисера масових заходів.

Тепер за плечима артистки – не одна режисерська постановка та зіграна акторська роль. Розповідає, ідеї для концерту чи вистави народжуються у колективі. Колеги ж говорять, брати участь у Яниних постановках та грати з нею – саме задоволення.

Хоча Яна – культорганізатор, в основному їй доводиться грати на сцені. Частенько – головні ролі. Найбільше подобається грати негативних героїв, бо це важче. Говорить у роботі найцікавіше – сам процес, коли готуєшся до виступу, вчиш роль і пропускаєш її через себе, щоб зрозуміти.

У Яни зараз бажання тільки одне: аби глядачі розуміли театр та більше публіки збиралося саме на театральні постановки.