Домашня сторінка / Новини / Туалет та лазню збираються продати

Туалет та лазню збираються продати

Цього року міськрада продаватиме 8 об’єктів комунальної власності. Половину — шляхом викупу, ще половину — з аукціону.

Цього року міськрада продаватиме 8 об’єктів комунальної власності. Таке рішення депутати затвердили у п’ятницю на своїй черговій сесії. Гроші від реалізації традиційно підуть до другого кошика міського бюджету — звідти вони витрачаються якраз на потреби Лозової. З резонансних міських об’єктів на продаж виставляється недобудований банно-пральний комбінат і громадський туалет у центрі міста. Зі способом приватизації останнього погодилися не усі народні обранці.

 

Цей громадський туалет хоч і не працює, але поки що належить місту. Кілька років він знаходиться в оренді, а зараз його виставляють на продаж шляхом викупу. Так само продаватимуть і залишки трьох нежитлових будівель по вулиці Червоногвардійській. Відповідний проект у п’ятницю винесли на розгляд міським депутатам. Батьківщиновець Сергій Коба одразу висловився проти того, щоб продавати об’єкти без аукціону. “Це прямий шлях до корупції”, – заявив народний обранець і повідомив, що його фракція не голосуватиме за відповідне рішення.

Аукціони — це добре, але й вони не завжди проводяться чесно, тож це не панацея від корупції, заперечив депутату Кобі регіонал Андрій Шевченко. Тим більше, що в об’єкт, який найбільше турбує фракцію “Батьківщина” – себто, у громадський туалет, – орендар вже вклав певну суму і зробив так зване невід’ємне поліпшення. А це, відповідно до закону, дає орендарю право викупу.

Секретар міськради Тетяна Запопрожець звернула увагу, що шляхом викупу цьогоріч приватизовуватиметься лише половина об’єктів комунальної власності. Ще 4 пункти з цього переліку продаватимуть на конкурсній основі.

До переліку об’єктів, які у 2011-му продаватимуть з аукціону, увійшов і недобудований банно-пральний комбінат. Як на початку року заявив мер Сергій Степанов, покупець буде зобов’язаний зберегти цільове призначення хоча б частини приміщень. Це означає, що після продажу тут таки має з’явитися лазня. Питання тільки в тому, чи знайдеться за такої умови покупець.

0