День відкритих дверей на ЛКМЗ

До 45-річчя ковальсько-механічний відкрив двері для журналістів та гостей. Ті на власні вони очі змогли побачити, як працює завод.

 

 

До 45-річчя ЛКМЗ на підприємстві влаштували День відкритих дверей. Журналісти та гості мали змогу побачити, як працює кузня, як виготовляють мости, сільгосптехніку та навіть БТРи.

Почали екскурсію з першого ковальського цеху. Тут запрошені мали змогу побачити, як з розпечених шматків заліза виходять повноцінні деталі.

На директорку телерадіокомпанії «Лозова» Марини Краминської перебування на заводі навіяло ностальгію. Востаннє у цехах заводу вона була у 1993 році. Марина Краминська пропрацювала у відділі капітального будівництва на ЛКМЗ 9, як говорить сама, найкращих років.

Також гості та преса побували у першому механозбиральному та у цеху виробництва сільгосптехніки. Найдопитливіші екскурсанти не обмежилися оглядинами  спецтехніки, їм закортіло відчути себе на місці військових та посидіти всередині БТРів.

Представник телеканалу «ОТБ» Микола Шлапак роботу завода з середини бачить вперше. «Чесно кажучи, дуже великий завод, дуже цікаво, грандіозно! ЛКМЗ безперечно є гордістю не тільки Лозової, а й України», – говорить Микола.

На причепну сільгосптехніку, яку гості бачили у цехах, керівництво ЛКМЗ робить серйозну ставку. Саме завдяки цій продукції завод сподівається зробити великий крок до подальшого нарощування виробництва, зауважив президент індустріальної групи УПЕК Анатолій Гіршфельд.

Генеральний директор ЗАТ «ЛКМЗ» Василь Черномаз розповів, що минулоріч план по сільгосптехніці склав близько 40 мільйонів гривень. Та вже у цьому році ЛКМЗ сподівається збільшити виробництво до 100 мільйонів гривень. До 2015 році ковальсько-механічний планує вийти на обсяги порядку 400 мільйонів гривень.

Анатолій Гіршфельд поділився планами на майбутнє і розповів, що продукція індустріальної групи УПЕК пройшла всі необхідні сертифікації та виставки і вже у наступному році вийде на новий рівень – європейський ринок.