Лозівські інспектори ДАІ посилили контроль на дорозі у нічний час +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівські інспектори ДАІ посилили контроль на дорозі у нічний час +vd

Через збільшення кількості аварій цього літа Лозівські державтоінспектори посилили контроль на дорозі у нічний час. Саме тоді більшість водіїв їздить напідпитку, говорять у ДАІ.

«Робимо профілактику серед водіїв. Вказуємо на порушення, якщо вони є. Роз’яснюємо, що потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, слідкувати за технічним станом транспортного засобу і не здійснювати яких-небудь противоправних діянь», – говорить інспектор лозівського відділення ДАІ Андрій Михеєвський.

Вночі 19 червня інспектори ДАІ склали 4 протоколи. Одному з водіїв-порушників доведеться сплатити аж три штрафи: за водіння у нетверезому стані, без документів та на незареєстрованому у ВРЕР (колишньому МРЕО) скутері.

Другий водій відбувся лише одним протоколом. Його склали через те, що не працювала ліва фара. Водій виправдовується – фара погасла якраз перед тим, як його зупинили інспектори. Сперечатися ж не став та пообіцяв, що адміністративний штраф обов’язково сплатить.

По завершенню операції інспектор ДАІ Андрій Михеєвський констатує: вечір середи був спокійний. Говорить, 4 оформлені протоколи – це не так багато. В інші ночі вони оформляють до 20 штрафів.

Анна Красноперова

 

{youtube}-ODoR3-QzcA{/youtube}