“Теплові мережі”: борги, не сумісні з життям – Новини Лозової – ТРК Сігма

“Теплові мережі”: борги, не сумісні з життям

КП «Теплові мережі» підійшли до критичної суми заборгованості — 42 мільйони гривень. Підприємство входить у процедуру санації

Команда мера запропонувала депутатам міськради застосувати до «Теплових мереж» положення Закону «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». Як пояснили керівники міста, лише так можна запобігти арешту усіх рахунків та зупинки підприємства.

 

Борг «Теплових мереж» на сьогодні – більше 42 мільйонів гривень. Він накопичився, по-перше, через неплатежі населення, а по-друге, через те, що ціна на  газ та електроенергію для «Теплових мереж» швидко і кілька разів дорожчала, а тарифи на послуги лозівського підприємства у цей час не зростали. Саме цю різницю – близько 12 мільйонів  – міські очільники сподіваються отримати від держави.

Що ж до рішення відновити платоспроможність підприємства шляхом санації, то його не всі депутати прийняли однозначно. Питання виникли у «Батьківщини». Проте після нетривалого обговорення депутати за санацію «Теплових мереж» все-таки проголосували.