Фонд “Патріоти” та народний депутат Гіршфельд подарували учасникам війни сертифікати на ліки +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Фонд “Патріоти” та народний депутат Гіршфельд подарували учасникам війни сертифікати на ліки +vd

Учасники бойових дій та інваліди Великої Вітчизняної війни всього 179 виборчого округу до 70-річчя визволення Лозівщини отримали у подарунок від благодійного фонду “Патріоти” та його почесного президента, народного депутата України Анатолія Гіршфельда іменні сертифікати на отримання ліків в аптеках. На Лозівщині сертифікати роздадуть більше ніж 180 бойовим ветеранам.

Цей дає право отримати медикаменти на суму 100 гривень. Мешканці району можуть зробити це у Лозовій, у центральній районній аптеці №148 (мікрорайон 3).

Якщо ж учасники бойових дій або їхні родичі не можуть приїхати до Лозової, то обміняти сертифікат на ліки допоможуть соцпрацівник, сімейній лікар або сільрада, пояснює Любов Рукавицина, голова фонду “Патріоти” у Лозівському районі.

А ось учасникам бойових дій з міста Лозова треба звертатися до Лозівської муніципальної аптеки на 2 мікрорайоні.

Обміняти сертифікат на ліки можуть як самі учасники бойових дій й інваліди війни, так і їхні родичі, пояснюють у фонді “Патріоти”. Головне — мати із собою паспорт людини, на яку виписаний сертифікат. Поспішати з обміном не потрібно: документ дійсний до 1 грудня.

Валерія Гецко

 

 

{youtube}8mg6EiiG0n0{/youtube}