Картодром збираються відремонтувати – Новини Лозової – ТРК Сігма

Картодром збираються відремонтувати

У Лозовій хочуть відродити картинг — перегони на найпростіших гоночних автомобілях. Для цього потрібно відремонтувати картодром.

Лозівський картодром — траса унікальна, говорить голова молодіжного комітету “Лозова-Харків — Карт” Анатолій Тітов. Вона водночас і складна, і швидкісна. 20 років тому її будували за європейськими стандартами і на совість. Будівництво обійшлося у чверть мільйона радянських карбованців. Тоді дуже допоміг мер Володимир Семенов, згадує Анатолій Тітов.

Тренуючись на цій трасі, лозівські картингісти у 90-х навіть стали чемпіонами України. Однак час взяв своє: асфальт місцями провалився, місцями пішов хвилею, їздити стало ніде, і секція картингу поступово зникла. Сьогодні ж вона може пережити друге народження: обласна федерація картингу налаштована покласти максимум зусиль, аби відремонтувати трасу. Вартість робіт — 860 тисяч гривень.

Якщо грошей дадуть мало, то відремонтують тільки найбільш пошкоджену ділянку траси, говорить Анатолій Тітов. Та навіть це дозволить провести тут зональні змагання вже восени. А якщо картодром відремонтують капітально, то наступного року на ньому проходитимуть етапи всеукраїнських перегонів.

У яких саме обсягах, ще невідомо, але фінансувати ремонт готова облрада — бо Лозова першою на Харківщині почала працювати за державною програмою “Спорт для всіх”. Перші гроші будуть вже у серпні, обіцяє заступник начальник Головного управління з питань сім’ї, молоді та спорту Харківської облдержадміністрації Геннадій Хохлов.

Якщо обіцянки чиновників не залишаться на папері, і картодром відремонтують, для Лозової це буде знаковою подією. Зараз в Україні діють тільки дві картингові траси, і лозівська може стати третьою.