Запит не підтримали

Щоб випасати корів біля ставків, мешканці села Полтавське воюють з орендарем водоймищ.

Як доповіла на сесії райради депутат Валентина Носова, конфлікт між орендарем ставків Андрієм Оборою та мешканцями села набув гострого характеру. Дійшло до того, що охоронці ставків нацьковували собак на людських корів, які підходили до водоймищ.

З проханням про допомогу люди письмово звернулися  до Валентини Носової та до голови райдержадміністрації Богдана Реви. За словами депутатки, селяни вимагають змінити умови договору оренди ставків між селищною радою та підприємцем. Валентина Носова вважає: в цьому договорі є порушення закону.

Аби розібратися у ситуації, на сходи у Полтавське виїжджали районні чиновники. Їхні висновки озвучила на сесії заступник голови райдержадміністрації Оксана Заскалкіна. Вона запевнила: конфлікт на сьогодні залагоджено. Людям означили місце біля водоймищ, де вони можуть випасати худобу. Орендарю зробили попередження. Порушень в документації немає.

Прагнення Валентини Носової подати депутатський запит на ім’я голови райдержадміністрації та прокурору підтримала меншість – лише 17 депутатів. Для того, щоб прийняти рішення, не вистачило 4 голосів.