Депутат провів прийом на ЛКМЗ – Новини Лозової – ТРК Сігма

Депутат провів прийом на ЛКМЗ

Ближче до людей, які його висували і обрали. Депутат Харківської обласної ради Олександр Колесніков провів прийом для заводчан.

Ближче до людей, які його висували і обрали. Депутат Харківської обласної ради Олександр Колесніков провів прийом для заводчан. На попередніх прийомах до нього зверталося багато працівників заводу, тож, щоб людям було зручніше, народний обранець влаштував зустріч поблизу їхнього робочого місця.

 

Простих питань у заводчан немає. Усі — важливі і вимагають якнайшвидшого вирішення. Частина проблем вимагає безпосереднього депутатського втручання — це Олександр Колесніков зробить вже після прийому. Частині візитерів достатньо пояснень, які депутат дає з позиції своїх знань та досвіду.

Питання фінансової допомоги, зокрема, на лікування, стоять окремо. Олександр Колесніков анонсує: на підприємствах індустріальної групи УПЕК, зокрема, на ЛКМЗ, створюють фонди взаємодопомоги “Патріоти”. Тож заводчани зможуть отримувати більш суттєву грошову допомогу.

Прийом  депутата облради Олександра Колеснікова на Лозівському ковальсько-механічному заводі тривав три години. За цей час він прийняв 16 заводчан. Щоб розмова була більш предметною, а результат швидшим і дієвішим, Олександр Колесніков радить своїм відвідувачам перед прийомом писати заяву на його ім’я, з якнайдокладнішим описом проблеми.