“Лозоваводоканал” економитиме на колонках

Боротися з неконтрольованими втратами води КП “Лозоваводоканал” буде демонтажем частини водорозбірних колонок.

За кожною колонкою закріплені мешканці сусідніх вулиць, які платять за цю воду. Проте контролювати, хто, коли і в яких обсягах бере звідси воду, неможливо, говорять водоканалівці. Колонки — не єдине, але суттєве джерело втрат води, повідомив головний інженер “Лозоваводоканалу” Сергій Булєєв на понеділковому зібранні квартальних. Біля колонок часто миють автівки, а влітку з них ще й поливають городи. Водяники неодноразово ловили лозівчан за такою справою.

Ті колонки, за які ніхто не платить або платників занадто мало, “Лозоваводоканал” хоче демонтувати. Це входить у програму скорочення втрат води і фінансового оздоровлення хронічно збиткового підприємства. Там, де колонки приберуть, місцевим доведеться проводити воду у двір. Інакше її ніде буде взяти. Квартальні протестують: вартість робіт сягає 5 тисяч. Далеко не всі мешканці приватного сектору зможуть підвести воду.

Водяник наголосив: попри невдоволення людей, демонтаж колонок проводити все одно будуть — не може вулицями безконтрольно текти безкоштовна вода. Однак, як запевнив перший заступник міського голови Володимир Денисенко, жодну колонку не приберуть без сходу громадян.

Зараз квартальним доведеться активно переконувати мешканців приватного сектору платити  за колонки. Там, де платників буде достатньо з точки зору водяників, колонки залишать. Докладніше про боротьбу з втратами води керівництво “Лозоваводоканалу” обіцяє розповісти вже цього тижня.