Які шпалери підібрати для передпокою: кращі варіанти та рекомендації

Які шпалери вибрати для передпокою

Передпокій — це одне з найважливіших приміщень в будинку чи квартирі, адже саме тут ми встрічаємо гостей і залишаємо відповідне враження про свій дім. При виборі шпалер для передпокою перед нами стоїть чимало питань. Інтер’єр цього приміщення повинен бути таким, щоб воно створювало гарне перше враження і водночас відображало стиль і смак господарів.

Одним з головних питань є вибір кольору шпалер. Варто виходити з того, що передпокій — це місце, де можна і варто поєднати кілька кольорів одночасно. Найчастіше для передпокою обирають світлі тона, такі як білий, бежевий або пастельні відтінки. Такий вибір кольору дозволить створити візуальний ефект більш просторого і світлого приміщення.

Якщо у вас великий передпокій, то можна тоді поекспериментувати з вибором кольору шпалер і стін. Наприклад, для однієї частини стін можна обрати яскравіші і насиченіші кольори, а для іншої частини — нейтральні тони. Такий підхід дозволить створити цікавий і стильний ефект в інтер’єрі передпокою.

Окремим питанням є також вибір візерунків і малюнків на шпалерах. Тут вже все залежить від індивідуального смаку і стилю оселі. Стандартним варіантом є використання простих геометричних фігур або горизонтальних смуг, які візуально розширять простір передпокою. Але ви також можете вибрати більш складний візерунок, наприклад, квітковий або абстрактний, що додасть інтер’єру унікальності та оригінальності.

Які шпалери вибрати для передпокою і з якого матеріалу

Які шпалери вибрати для передпокою і з якого матеріалу

Передпокій – це простір, який будуть бачити і гості вашого будинку, і ви самі кожного дня. Тому вибір шпалер для цього приміщення важливий і потребує обдумання. Якщо виникають питання, з якого матеріалу мають бути шпалери для передпокою, цей текст намагається на них відповісти.

Перед початком вибору шпалер можна звернути увагу на кольористику і стиль вашого передпокою. Якщо у вас, наприклад, сучасний і мінімалістичний дизайн, варто обрати шпалери в нейтральних тонах, які підкреслять цей стиль. Якщо передпокій має класичний стиль, то краще обрати шпалери з багатим і вишуканим малюнком у відповідних кольорах.

Окрім кольору, слід звернути увагу на маркери при виборі матеріалу для шпалер. Найчастіше шпалери виготовляють з паперу або вінілу. Паперові шпалери мають приємну текстуру і добре дихають, тому це гарний варіант для приміщень, де немає великого забруднення. Вінілові ж шпалери більш стійкі до забруднень і вологи, тому їх варто вибрати для кухні або ванної кімнати.

Щодо поєднання шпалер з іншими елементами передпокою, тут варто дотримуватися простих правил. Якщо шпалери мають великий яскравий малюнок, то краще вибирати меблі і текстиль в одному кольорі або з геометричними візерунками. Якщо малюнок на шпалерах дискретний і тонкий, то меблі можуть бути більш виразними і відповідати основному кольору шпалер.

 1. Вибір шпалер для передпокою залежить від стилю даного приміщення.
 2. Нейтральні кольори відповідні сучасному і мінімалістичному стилю.
 3. Для класичного стилю обирайте вишукані шпалери з багатим малюнком.
 4. Шпалери з паперу підійдуть для просторів з невеликим забрудненням.
 5. Вінілові шпалери стійкіші до забруднень і вологості.
 6. Поєднання шпалер з іншими елементами передпокою має бути гармонійним.
 7. Залежно від малюнку на шпалерах, вибирайте меблі і текстиль.

Якого кольору шпалери вибрати для передпокою

Якого кольору шпалери вибрати для передпокою

Після облаштування стін в передпокої виникає питання щодо кольору шпалер. Відповідь на це питання залежить від декількох факторів.

Перш за все, варто звернути увагу на розмір передпокою. Якщо це вузький та темний простір, то варто обрати світлі відтінки шпалер. Вони зроблять простір візуально більш просторим та зручним.

Для передпокою з великими вікнами і багато світла можна обрати такі варіанти:

 • натуральні пастельні кольори – вони дозволять зробити інтер’єр більш затишним та спокійним;
 • інтенсивні кольори – вони прикрасять приміщення та нададуть йому ексклюзивності.

Щодо зв’язку між шпалерами в передпокої і рештою інтер’єру, це питання залежить від вашого стилю. Однак, у більшості випадків, шпалери в передпокої можна поєднати з іншими елементами інтер’єру за допомогою спільної кольорової гами або малюнка.

Якщо ви маєте питання щодо того, якого кольору шпалери вибрати для передпокою, тоді найчастіше рекомендуються такі варіанти:

 1. Нейтральні відтінки – вони легко поєднуються з будь-якими кольорами і створюють спокійну атмосферу в передпокої.
 2. Темні кольори – вони можуть додати вишуканості та інтриги до вашого передпокою, особливо якщо ви використовуєте шпалери з фото.

Варто також звернути увагу на функціональність передпокою. Якщо ви хочете виділити його як окрему зону в будинку, то можна обрати яскраві колірні рішення або акцентувати увагу на декоративних елементах.