Сміттярів вистежують і карають

Влада почала боротьбу зі стихійними звалищами та сміттярями. Перші прибирають, других вистежують та карають.

Влада прибирає, а люди смітять. Однак ця боротьба ставатиме більш жорсткою. Губернатор Харківщини Михайло Добкін пригрозив керівникам місцевих рад, що вони позбавляться своїх посад, якщо не боротимуться зі стихійними звалищами.

 

І окремі голови вже почали вистежувати несвідомих співгромадян не тільки в день, а й вночі.

Це сталося  у Панютиному у вівторок, близько 9-ої вечора. Підчас щоденного об’їзду своєї території селищний голова Олексій Корпан  запримітив молодиків біля стихійного звалища. Вони намагалися викинути сюди цілий причеп сміття. Чоловік зупинив сміттярів, ставши просто перед їхньою машиною, і відразу викликав міліціянтів.

У машині було двоє, але відповідатиме один. За скоєне йому загрожує штраф у розмірі 340 гривень. Це на перший раз. А наступного разу, якщо хлопця спіймають за подібним, штраф буде  більший – аж  до 1360 гривень.

Цьогоріч Лозівська влада почала серйозну боротьбу зі стихійними звалищами не тільки ловлячи порушників, а й прибираючи. Почали у травні, і за два місяці ліквідували близько 20 стихійних звалищ. І зараз за цими місцями пильно стежать.

Заступник Лозівського міського голови Володимир Денисенко пояснює: влада просто піклується про чистоту міста. Погрози губернатора щодо звільнення тут ні до чого.

Якщо у Лозовій стихійні звалища поступово вичищають, то у Панютиному з цим проблема. Але комунальники запевняють, що і там невдовзі наведуть лад.

Жилкомгосп закликає людей не шукати неприємностей і не смітити, бо порушників будуть і надалі вистежувати, ловити і штрафувати.