У Лозовій збираються відродити мотокрос

Першим кроком стало відкриття спорттехклубу «Лозова». Його створили любителі швидкісної їзди на мотоциклах.

Мотокросерів у Лозовій можна порахувати на пальцях. Олександр Краснорудський, Сергій Лукашенко і Андрій Удінцев – одні з них. Це справжні фани екстремального спорту. Вони вирішили відродити мотокрос у місті. Для цього створили спортивно-технічний клуб «Лозова».

 

У членів клубу немає приміщення, однак є траса у парку «Перемога». Вона збереглась ще з радянських часів і зараз потребує відновлення. Лише завдяки мотокросерам і велоекстремалам, які тут тренуються і прибирають, траса ще не заросла травою. Засновники спортклубу планують відновити її та удосконалити.

Траса у Лозовій потрібна, щоб спортсмени могли повноцінно тренувалися тут, а не їздили в інші міста, як це доводиться робити Данилу Краснорудському. Він – володар Кубку Слобожанщини та призер Кубку східного регіону з мотоспорту. Для досягнення цього результату хлопець поклав удвічі більше зусиль, ніж міг би, тренуючись вдома. Данило передавав би досвід і іншим лозівським спортсменам — було б де. Також ця траса потрібна велоекстремалам. Вони – поки любителі, але бажають досягти більшого.

Для того, щоб розчистити трасу, розширити її, добудувати сучасні трампліни, потрібно близько 40 тисяч гривень. Члени клубу планують вкласти у цю справу свої гроші, але їх не вистачить. Тому мотокросерам потрібна фінансова допомога міської влади і спонсорів.

Спортехклубівці налаштовані рішуче: перші змагання вони планують влаштувати вже на День міста.