Жителі Сахновщини та Кегичівки попросили Анатолія Гіршфельда допомогти із ремонтом шкіл та лікуванням рідних +vd

Допомогти із ремонтом шкіл та лікуванням рідних жителі Сахновщини та Кегичівки просили народного депутата України Анатолія Гіршфельда на зустрічах 10 липня. Обранець обіцяв допомогти – написати депутатські запити та грошима з благодійного фонду «Патріоти».

 

У Сахновщині на прийомі до народного депутата України Анатолія Гіршфельда звернулася директор Сахновщинської гімназії Зінаїда Науменко. За її словами, у закладі навчається 400 дітей, на підготовку школи до навчального року треба 2 тисячі гривень. Із проханням допомогти відремонтувати школу зверталася і вчитель Власівского ЗНВК Тетяна Кобзиста. Вона зазначила, у спортивному залі треба ремонтувати підлогу. Анатолій Гіршфельд пообіцяв – благодійний фонд «Патріоти» школам допоможе.
Частіше жителі Сахновщини та Кегичівки просили допомоги із лікуванням рідних. З таким проханням звернулася Тетяна Пічка. Вона розповіла, її чоловікові потрібен донор для пересадки нирок. Грошей його оплатити немає, крім того, на лікування за місяць сім’я витрачає майже 4 тисячі гривень. Анатолій Гіршфельд запевнив, направить депутатський запит до Харківської облдержадміністрації, там його має розглянути комісія. Народний депутат також зауважив, у питаннях пов’язаних із лікуванням тяжко-хворих діє спільно із благодійним фондом «Патріоти» та облдержадміністрацією.

             {youtube}y19IfOFhH7U{/youtube}