Домашня сторінка / Новини / Лозівська міська виборча комісія назвала імена депутатів, які пройшли у міськраду +vd

Лозівська міська виборча комісія назвала імена депутатів, які пройшли у міськраду +vd

Лозівська міська виборча комісія назвала імена депутатів, які пройшли у міськраду.

У Лозівську міськраду пройшли 9 партій:

 Партія «Відродження» – 9

ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ» – 6

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» – 5

Партія промисловців і підприємців України  – 4

Радикальна партія Олега Ляшка – 3

Політична партія «Нова держава» – 3

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» – 2

Політична партія «Сила людей» – 2

Політична партія «Наш край» – 2

 Депутатами Лозівської міської ради обрали 36 чоловік:

1. Наталія Лукашенко, Батьківщина, безробітня
2. Сергій Беседа, Батьківщина, пенсіонер
3. Олексій Гапонов, Батьківщина, майстер «Укрспецвагон»
4. Олена Дем’яненко, Батьківщина, тимчасово не працює

5. Ігор Коломак, Батьківщина, фізична особа-підприємець

6. Сергій Коба, Солідарність, голова Наглядової ради ПРАТ “Управління механізованих Робіт №2»

7. Євген Тананян, безпартійний, від Солідарності, начальник ВП «Локомотивне депо станції Лозова»

8. Дмитро Загребельний, безпартійний, від Солідарності, завідуючий КПОЗ «Центральна районна аптека №148»
9. Володимир Зеленський, безпартійний, від Солідарності, фізична особа-підприємець
10. Анатолій Натягов, безпартійний, від Солідарності, голова профкому Лозівської дистанції колії Південної залізниці
11. Сергій Гришин, Солідарність, заступник директора СТК «Товариство сприяння обороні України»
12. Тетяна Єгорова, безпартійна, від Радикальної партії Олега Ляшка, начальник Лозівського міськрайонного управління юстиції

13. Юлія Скубак, Радикальна партія Олега Ляшка, завідуюча лабораторії ветеринарної санітарної експертизи ринку ТОВ «Лазурит»

14. Вікторія Безугла, безпартійна, від Радикальної партії Олега Ляшка, начальник відділу масових комунікацій апарату Лозівської райдержадміністрації

15. Тетяна Ткаченко, Відродження, начальник станції ВП «Станція Лозова» ДП «Південна залізниця»
16. Тетяна Запорожець, безпартійна, від Відродження, секретар Лозівської міськради
17. Володимир Барановський, безпартійний, від Відродження, директор Лозівської ЗОШ №3
18. Сергій Пасарар, безпартійний, від Відродження, директор Лозівської ЗОШ №7
19. Володимир Нестеренко, безпартійний, від Відродження, директор Панютинського психоневрологічного інтернату

20. Ольга Федченко, безпартійна, від Відродження, начальник УПСЗН Лозівської міської ради
21. Сергій Калюжний, безпартійний, від Відродження, головний металург ЛКМЗ
22. Анатолій Мовчан, безпартійний, від Відродження, голова ЕППО ЛКМЗ
23. Микола Орищенко, безпартійний, від Відродження, директор з виробництва ЛКМЗ
24. Василь Довгань, УКРОП, фізична особа-підприємець
25. Тетяна Лук’янчикова, УКРОП, тимчасово не працює
26. Юрій Кушнір, Сила людей, керуючий справами виконкому Лозівської міської ради
27. Дмитро Стусенко, Сила людей, головний інженер КП «ЖУК»
28. Олександр Мельник, безпартійний, від Нової держави, електромеханік Лозівської дистанції сигналізації і зв’язку

29. Нонна Омельченко, безпартійна, від Нової держави, прибиральник виробничих приміщень ДП «Укрспецвагон»

30. Ірина Балясна, безпартійна, від Нової держави, тимчасово не працює
31. Андрій Нижник, ПППУ, приватний підприємець
32. Юрій Корж, безпартійний, від ПППУ, директор КТ «Перспектива»

33. Тетяна Зикова, безпартійна, від ПППУ, заступник директора Лозівського професійного ліцею
34. Григорій Бутенко, безпартійний, від ПППУ, завідувач господарством Територіального центру соціального обслуговування Лозівської міськради
35. Сергій Войцехович, Наш край, директор ТОВ «ТБ «Пінскдрєв»
36. Микола Пономар, безпартійний, від Нашого краю, начальник Лозівського міськвідділу міліції.

Перша сесія із новим складом депутатів відбудеться у четвер, 5 листопада, повідомила голова Лозівської міської виборчої комісії Марина Кожевник. 

              {youtube}WGHE91rG7rg{/youtube}

0