Влаштували концерт, конкурси та флешмоб – у Лозовій відбулося свято мікрорайону +vd – Новини Лозової – ТРК Сігма

Влаштували концерт, конкурси та флешмоб – у Лозовій відбулося свято мікрорайону +vd

У Лозовій відбулося свято мікрорайону. 12 травня колектив та учні Лозівської ЗОШ№7 провели концерт.

Вели концерт мама і син – Марина та Назар Свергуненки. Свято присвятили Дню матері, тому організатори зауважили, символічно, що його проводить сім’я. Запрошення передавали через дітей, записували у щоденники та розклеювали оголошення на під’їздах, розповіла організатор концерту, вчителька української мови та літератури Лозівської ЗОШ№7 Галина Семко. Свято провели ввечері, спеціально, щоб усі батьки встигли прийти після роботи. Цьогоріч концерт зробили менш урочистим, акцент робили на розваги. Гостей розважали піснями, танцями, конкурсами та флешмобом. Усі учасники отримали призи.

Відкривали концерт першачки, а потім до святкування долучилися ще більше школярів. Вони показували кращі номери, які готували протягом року. Співали не тільки про мам, а й про бабусь та Україну. Присутніх на святі привітав директор школи Сергій Пасарар, він побажав лозівчанам родинного затишку.
І батьки, і жителі мікрорайону ідею святкування дня мікрорайону підтримали. Наголосили, воно підтримує сімейні цінності та мотивує не сидіти вдома.
Свято мікрорайону у 7 школі проводять вдруге. Організатори поділилися, хочуть зробити його традиційним. Планують кожен рік додавати у програму щось нове та цікаве.

         {youtube}8p56B-YfOZk{/youtube}