Лозівчани на День незалежності ярмаркували

Біля міського Палацу культури 24 серпня продавали мед, виноград та різноманітні рукодільні вироби.

 

 

Біля міського Палацу культури 24 серпня продавали мед, виноград та різноманітні рукодільні вироби.

Бджоляр Ігор Бондаренко крутиться як може. У нього черга — одна з найбільших. Тільки меду господар продав півтони. А от медовуха, каже, ще не вистигла.

Наймолодша продавчиня на ярмарку – 16-річна Анастасія Пасічниченко. Протягом першої години дівчина нічого не вторгувала, але вже отримала декілька замовлень.

З-поміж традиційного лозівського колориту помітно виділяються чоловіки в індіанських одежах. Для «Крила ворона» – це індіанське ім’я Сергія Зеленського – костюми не просте захоплення, а стиль життя.

Лозівському міському голові Сергію Степанову ярмарок до вподоби. Мер каже, що такі таланти треба демонструвати не тільки місту. Кращих учасників повезуть на фестиваль «Печенізьке поле». На лозівському ярмарку міському голові подарували дві дерев’яні розписані ложки, серветку у техніці «макраме», великодні яйця з бісеру, а ще мера пригостили виноградом.

Ціни на товари стартували від 5 гривень і сягали кількох тисяч. Зокрема, стільки коштували окремі картини з бісеру. Літр меду у середньому коштував 20 гривень. Таку ж ціну за кілограм мав і виноград. Він користувався чималим попитом.

Усі учасники ярмарку отримали не тільки виторг, а ще й дипломи за участь від виконавчого комітету Лозівської міської ради.

Дар’я Олійник