Мер Лозової підсумував свої зустрічі з лозівчанами – Новини Лозової – ТРК Сігма

Мер Лозової підсумував свої зустрічі з лозівчанами

Сергій Степанов висловив переконання, що люди більше довіряють владі, і повідомив про долю звернень і обіцянок.

Підсумки своїх сходів-зустрічей з лозівчанами підбив Лозівський міський голова Сергій Степанов. На його думку, люди стали краще чути владу. Про це мер розповів 25 серпня на своїй прес-конференції. Також він повідомив про долю отриманих звернень і даних обіцянок.

Сергій Степанов має великий досвід проведення сходів. Він зустрічався з лозівчанами до виборів, повернувся до цієї практики і після них. Протягом літа мер провів 7 зустрічей, на які прийшли майже півтори тисячі лозівчан. Говорить, люди сталі спокійніші.”Менше агресії, менше необ’єктивної критики. Критика мені потрібна -конструктивна, зрозуміла. Ми теж можемо помилятися, і щоб таких помилок було менше, ми повинні всі проблеми вивчати з першоджерела. А першоджерело – це люди”, – сказав Сергій Степанов.

З першоджерела мер отримав кілька сотень питань. Частину вирішили прямо на сходах, більше 200 ще вирішуються. Здебільшого людей турбує комуналка. Зокрема, стан покрівель. Сергій Степанов відповідає: найбільше шансів отримати ремонт у тих багатоповерхівок, де створять ОСББ. У Лозовій їх вже 5, і процес продовжується.. Коли-небудь на капремонт таких будинків дасть гроші держава. А поки їх лататимуть за 400 тисяч гривень з місцевого бюджету.

На ремонт будинків, які постраждали внаслідок вибухів на арсеналі, мер попросив у губернатора 8 мільйонів гривень. Говорить, якщо їх дадуть, цього має вистачити. На відповідь поки чекає.

На сходах Сергій Степанов багато розповідав про 7-мільйонний ремонт міських шляхів. Цього тижня роботи нарешті почалися з вулиці Миру. Завершити ремонти шляховики планують до середини жовтня.

На 4 листопада мер обіцяв лозівчанам вікриття мосту біля вокзалу. За словами Сергія Степанова, такі гарантії він отримав від керівництва Південної залізниці. Хоча навіть у міського голови є сумніви, що містобудівники встигнуть.

З інших обіцянок: на Авилівці таки відкриють аптеку у районі колишнього Проміня, а з перевізниками міськвиконком і далі розбиратиметься, щоб ті возили лозівчан за маршрутами. Такими є результати літніх сходів. Сергій Степанов говорить, що практику зустрічей з лозівчанами він продовжуватиме.

Валерія Гецко

_________________________

Чистая очищенная вода нужна не только в домах или офисах, она нужна также на производстве. На сайте activcarbon.com.ua вы можете приобрести специальные смолы и активированные угли для очистки воды по самым выгодным условиям. 

_________________________

На правах реклами