Лозівчани підкорили Говерлу на честь Дня незалежності – Новини Лозової – ТРК Сігма

Лозівчани підкорили Говерлу на честь Дня незалежності

Світлана Кушнір з сином на честь Дня незалежності підкорила найвищу гору України – Говерлу.

Світлана Кушнір з сином Давідом на честь Дня незалежності підкорила найвищу гору України – Говерлу. На її вершині екстремали встановили прапор України і написали назву рідного міста.

Світлана з Давідом полюбляють подорожувати. Вони постійно це роблять. Піднятися на Говерлу було їхньою мрією, яку вирішили здійснити у День незалежності.

Два дні дороги — і вони вже в Івано-Франківській області підкорюють гору. Світлана Кушнір зізнається: підйом був складним, але це було того варте. Схід на гору можна поділити на три етапи – через ліс, підлісок і Говерлянку (одну з вершин перед Говерлою). Їхній туристичний маршрут тривав чотири години.

На горі було єднання, братання, святкування. Після нього українці почали спільне сходження. Воно було швидким, бо оголосили штормове попередження, і складним, оскільки схил гори дуже слизький. Попри це за годину люди були вже внизу.

За участь у сходженні на гору Давід отримав медаль і топірець — на знак того,що він тепер справжній гуцул. Мама хлопця зізналася: все це вони купили самі. Але кращим подарунком і собі, і державі, і рідному місту родина Кушнірів вважає саме підкорення Говерли у День народження України.

Ірина Лєушканова